Plazma a może coś innego, pod ps4, do 3500

Xepper

New member
Witam,
Mam zamiar zakupić telewizor, który będzie podłączony pod ps4. Większość czasu będzie służył do grania, czasami jakiś film się obejrzy. Jestem zwolennikiem telewizorów plazmowych. Do tej pory korzystałem z Panasonic th–50py800, ogólnie telewizja, filmy i czasami gry ps3. Przeprowadzam się i czas na zakup telewizora. Myślałem nad Panasonic z serii st60, ze względu na ograniczony budżet 42 cale.
Jednak im więcej czytam tym więcej mam wątpliwości, a chodzi o ten nieszczęsny input lag, w najlepszym przypadku ok 50ms. Poszukałem i znalazłem, że py800 ma input lag na poziomie 17ms. St60 ma 2–3 razy większy.
Czy będzie to odczuwalne? Nie gram w sieci, puki co, może się zmienić.
Seria gt60 przekracza budżet.
Co myślicie o serii ut50 input lag znacznie mniejszy i mógłby być 50cali. Nie chciał bym jednak stracić dużo na jakości.
Polecany często Philips pfl6008 ma input lag na poziomie też 50ms. Jak jest z tym input lagiem w jednym telewizorze to dużo a w drugim już ok.

Co do warunków w jakich będzie stał telewizor.
Okno wschodnie, używany generalnie wieczorem, późnym popołudniem.
Odległość od telewizora 2–3m
Wielkość pokoju 20m2(4/5m)
Podłączona będzie konsola ps3 i ps4, głównie gry i filmy
Nie zależy mi na Smart tv ani na innych bajerach.

Wszelkie sugestie są mile widziane, biorę pod uwagę również LCD ale jak wcześniej pisałem jestem zwolennikiem PDP.
Pozdrawiam.

Pomyliła mi się numeracja było ut60 a tegorocznego widzę, że nie ma. W takim razie st50 będzie lepszy, gorzej tylko z dostępnością, bo nigdzie nie mogę go znaleźć pewnie to samo z ut50 jest.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry