Plazma 60cali

Kilnik

New member
Witam. Jaką plazme 60 cali polecacie? Większość czasu będzie oglądana TV(cyfra) czasami film na BR bądź DVD. Jeśli sądzicie że lepszy byłby jakiś LCD to także proszę o propozycje.
 

Kilnik

New member
Budżetu nie mam ograniczonego. Z tego co czytałem to nie ma on mpeg-4. Może coś porównywalnie dobrego z mpeg-4 by się znalazło?
 

landr

Member
Witam, weź pod uwagę Samsunga PS63B680 użytkuje go od pół roku i relacja cena ,jakość znakomita, 1/2 ceny pionka , a 3 cale większy i dużo lepiej wyposażony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj proszę z czego masz sygnał ?
Jaka odległość od ekranu ?
Co będziesz podłączał ?
 

Kilnik

New member
Sygnał głównie z cyfry+ do tego jakieś filmy BR lub DVD. Odległość to około 4m. A co do podłączania to jeszcze nie wiem dokładnie, zapewne jakis tuner od cyfry pvr hd a reszta jeszcze nie wybrana.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
skoro masz sygnał z Cyfry + - to zastanawiam po co CI
MPEG 4 ?
Dla Twoich potrzeb - na Podstawie prezentacji poleciłbym Model Panasonica 58 PY 800. Do końca stycznia masz gwarancję 5 lat.
I przy wszystkich podobnych do Twoich warunkach gdzie robiliśmy prezentację - wzbudza jedynie zachwyt.
Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację w domu.
I podobnie dołączysz do grona zachwyconych.
Oczywiście wybór należy do Ciebie . I pamiętaj o kalibracji obrazu.
 

Kilnik

New member
Po co mpeg-4- chyba tylko dla polsatu:) Co do tego tv co zaproponowałeś, czy nie jest to model z 2008 roku? nie znam się za bardzo ale rok w elektronice to chyba trochę długo. Jeśli nie ma masz innych propozycji to muszę się zastanowić między tym Pioneerem. Jeśli możesz to prześlij przy okazji ofertę pw bądź na maila: spammateusz@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ostatni model Panasonica
Przecież jest jeszcze gwarancja na 5 lat
następcy jeszcze nie ma.
Do porównania możesz poprosić obecnie nr 1 w klasie
Toshibę 55sv685
i możesz poprosić jeszcze Samsunga 63 b680
Nikt lepij niż Ty w swoim domu nie wybierze
 
Do góry