plazma 37" czarna obudowa - czy są takie?

Goliat

New member
Bez reklam
PiotrekHD napisał:
Czy są na polskim rynku jakieś plazmy 37" mające czarną obudowę, bez tych kiczowatych srebrnych ramek z poprzedniej epoki?
Faktycznie przyjrzałem się tematowi i ... SZOK w wielkości 37 cali jest baaardzo mały wybór a już w czarnej obudowie (umownie ;) ) znalazłem tylko:http://www.samsung.com/pl/products/television/plasmatv/ps_37s4a.asp ale ta cena :?
Na twoim miejscu odsunąłbym fotel o pół metra i kupił 42 cale a zaoszczędzone pieniążki można wykorzystać na lepsze audio ;)
Pozdrawiam.
 

MarKo_wawa

New member
Witam,

Polecam plazme Pioneer'a PDP-436XDE, sam jestem jej posiadaczem, wprawdzie ekran jest 43'', ale uwierz mi absolutnie to nie przeszkadza.
Nie ma wrazenia, ze oczy wychodza za uszy :)
I jeszcze jedno, plazma jest z tzw."gornej" polki i trzeba sie przygotowac na "wiekszy" wydatek :cool:
Za to otrzymujesz produkt wart swojej ceny i nie majacy konkurencji !!!
Tylko pamietac trzeba o optymalnych ustawieniach na poczatku uzytkowania - wyeliminowanie powidokow ;)
Wiecej wiadomosci technicznych na stronie
http://www.pioneer.pl/pl/products/archive/PDP-436XDE/index.html
lub dystrybutora Pioneer'a firmie DSV.
Mozesz tez spokojnie kontaktowac sie z Kiki'm - wspanialy gosc sprzedajacy sprzet.

Pozdrawiam
 

lukassk

New member
w zasadzie to wybor jest tylko jeden Panasonic ale nie komercyjne plazmy a biznesowe (PWD7,8,9) Sa one dotepne jako 37 calowe i mozesz wybrac czarna lub srebrna obudowe. Problem w tym nie wiem czy sa one dostepne na rynku polskim, druga rzecz to sa monitory wiec nie ma tam glosnikow ani tunera. Musisz takze dokupic tzw. moduly z wejsciami. Z drugiej strony przez wielu sa one chwalone za lepsza jakosc budowy i podzespolow, wieksza dostepnosc zaawansowanych ustawien obrazu do profesjonalnej kalibracji. Jakies inne pytania kieruj sie do mnie.
Pozdro

P.S
Panasonic przez wielu jest uwazny za lepsze ekrany od Pioneer'a :D
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
plazmy pro Panasonica są juz dostępne z panasonic Polska.
i są również w czarnym. Tyle że trzeba pamiętać że są to tylko monitory.
Zdecydowanie nawet przy odległosci od 2,5 metra przy dobrym sygnale wybierałbym też 42 Pioneera ze względu na płynność .
Wygląd - rewelacyjny - www.pioneer.pl
i pięć lat opieki gwarancyjnej.
pozdrawiam
 

Goliat

New member
Bez reklam
kiki napisał:
witam
plazmy pro Panasonica są juz dostępne z panasonic Polska.
i są również w czarnym. Tyle że trzeba pamiętać że są to tylko monitory.
Zdecydowanie nawet przy odległosci od 2,5 metra przy dobrym sygnale wybierałbym też 42 Pioneera ze względu na płynność .
Wygląd - rewelacyjny - www.pioneer.pl
i pięć lat opieki gwarancyjnej.
pozdrawiam
No właśnie KIKI wpadła mi w ręce ulotka DSV o opiece serwisowej.
Co to takiego?????Maczkiem na dole jest napisane że 1!!!!!!ROK GWARANCJI i 4 lata opieki :confused: o co chodzi???????
Dla mnie najważniejsze jest to że znowu dystrybutor (nie mylić z przedstawicielem :D ) nie umiał wynegocjować dłuższej gwarancji na produkt (tylko 1-roczek) i ściemnia coś o opiece serwisowej :(
Co to takiego????.. dla mnie nowość na naszym skromnym rynku.
Pozdrawiam.
 
Do góry