plazma 37 caly czy 42 cale - jaki TV kupić?

Tomasz

New member
Zamierzam kupić telewizor plazmowy. Nie jestem zdecydowany co do jej wielkości (37 czy też 42 cale). Proszę o podpowiedż.
Telewizor będę oglądał w pokoju z około 3 - 4 metrów
Wybrałem ze względu na dostępne fundusze :
jako 37 cali : Panasonica TH 37 PV 60 E
jako 42 cale : LG 42 PX 5R

z góry dziękuję za pomoc
 

PAZ

New member
Jeśli masz taką możliwość to bez względu jaki model wybierzesz sprawdź na swoim sygnale, unikniesz stresów pozakupowych.
 

pytalski

New member
mam ten sam dylemat

mam ten sam dylemat. wybor pomiezdy lg42px5r ewentualnie pc1r a panasoniciem 37pv600.


doradzcie. czy ktoś ma tego panasonica i jak się sprawuje.

będę oglądał cyfrę + oraz dvd z odległości 3m (dzieci) a ja z 4m.

która przekątna bardziej optymalna
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
optymalna? ale do czego ?
Przecież właśnie Twoja percepcja jest trudna do zdefiniowania.
Do tego dokładnie potrzebny jesteś tylko Ty.
Siadasz wygodnie w domu, połączasz po kolei telewizory i wybierasz. Tu Ty jesteś największym specjalistą.
Prezentacja - i tylko sprawdzenie samemu daje Ci mozliwość nie popełnienia błędów i to na lata.
Oczywiście ,że obraz w 37" pV 60 ,będzie bardziej krystaliczny , czysciejszy , bez szumów.
Tv 42" da z kolei większy komfort dla oczu. Podczas prezentacji ludzie w drodze eliminacji wybieraja najlepszy model. I nie było jeszcze zwrotów.
A jeszcze do tego osoby korzystajace z prezentacji twierdzą ,że jest to bez wątpienia najlepszy system wyboru.

to wypowiedź jednego z forumowiczów - na konkurenycjnym forum.
"Powiem szczerze, że nie wiem absolutnie o co Wam chodzi z tym najazdem na sklep Kikiego znanego z drugiego forum o hd (nie podam nazwy ale widząc po nickach co niektórzy stamtąd się wywodzą tylko im chyba zabrakło władzy więc swoje założyli). Nie jestem absolutnie w żaden sposób związany z tym sklepem, jakkolwiek prawda jest taka, że jako jedyny w Polsce organizuje prezentacje w domu co jest niewątplwiwym atutem w ich ofercie. Sam taką miałem ostatnio w sobotę, miałem możliwość 3h pobawić się i potestować 3 telewizorki w domu, w warunkach jakie mam na co dzień. Mogłem podłączać co chciałem, jak chciałem, obsługa miła, dostawa zgodna z terminem, ceny konkurencyjne. Nikt nie narzucał mi żadnego sprzętu, nie próbował mnie przekonywać że coś jest lepsze od drugiego, nie wciskał mi zadnych banialuk, sprzęt do prezentacji wybierałem ja, testowąłem ja, wyboru ostatecznego dokonywałem ja na podstawie własnych obserwacji. Także niezależnie od tego jakie wypowiedzi kiki prezentuje na tamtym forum, uważam ich oferte za interesującą i gdyby nie takowa prezentacja to nie wiem czy zdecydowałbym się na kupno tak drogiego telewizorka. A tak wybrałem Panasa PV60 42 cale i jestem niezmiernie zadowolony, a jesli komuś nie odpowiada, ze wychodzą z taką ofertą do klienta to oczywiście może sobie iść do MM, tylko że bazując na tym co widziałem wielokrotnie w tego typu sklepach to jeszcze z 10 lat bym się nie zdecydował na kupno telewizora LCD czy plazmy bo jakość prezentowanego obrazu w sklepach to kpina do kwadratu. "
pozdrawiam
 

Tanhauser

New member
kiki napisał:
to wypowiedź jednego z forumowiczów - na konkurenycjnym forum.
"Powiem szczerze, że nie wiem absolutnie o co Wam chodzi z tym najazdem na sklep Kikiego znanego z drugiego forum o hd (nie podam nazwy ale widząc po nickach co niektórzy stamtąd się wywodzą tylko im chyba zabrakło władzy więc swoje założyli). Nie jestem absolutnie w żaden sposób związany z tym sklepem, jakkolwiek prawda jest taka, że jako jedyny w Polsce organizuje prezentacje w domu co jest niewątplwiwym atutem w ich ofercie. Sam taką miałem ostatnio w sobotę, miałem możliwość 3h pobawić się i potestować 3 telewizorki w domu, w warunkach jakie mam na co dzień. Mogłem podłączać co chciałem, jak chciałem, obsługa miła, dostawa zgodna z terminem, ceny konkurencyjne. Nikt nie narzucał mi żadnego sprzętu, nie próbował mnie przekonywać że coś jest lepsze od drugiego, nie wciskał mi zadnych banialuk, sprzęt do prezentacji wybierałem ja, testowąłem ja, wyboru ostatecznego dokonywałem ja na podstawie własnych obserwacji. Także niezależnie od tego jakie wypowiedzi kiki prezentuje na tamtym forum, uważam ich oferte za interesującą i gdyby nie takowa prezentacja to nie wiem czy zdecydowałbym się na kupno tak drogiego telewizorka. A tak wybrałem Panasa PV60 42 cale i jestem niezmiernie zadowolony, a jesli komuś nie odpowiada, ze wychodzą z taką ofertą do klienta to oczywiście może sobie iść do MM, tylko że bazując na tym co widziałem wielokrotnie w tego typu sklepach to jeszcze z 10 lat bym się nie zdecydował na kupno telewizora LCD czy plazmy bo jakość prezentowanego obrazu w sklepach to kpina do kwadratu. "
pozdrawiam

Dżizas! Kiki, teraz to już pojechałeś na maksa... każdy marketing ma swoje granice, bo nawet od nadmiaru słodyczy moża się porzygać. Takimi postami raczej odstraszasz klientów niż ich przyciągasz.;)
 

SwMikołaj

New member
:) Dales Kiki do pieca teraz. Chyba prawie wszyscy na forum wiedzieli ze pokaz telewizorkow w domu to fajna sprawa. Teraz to juz na 100% wszyscy wiedzą... Poza tym, wystarczylby link, nie musiales przytaczac slow tego forumowicza.
 
Do góry