playstation3

PiotrekD83

New member
siemanko mam pytanko zamierzam sobie kupic konsolke ale z 40 gigowym dyskiem i slyszalem ze jest jakis nowy soft a troche jestem zakrecony w tym temacie moglibyscie mi powiedziec naco mam patrzyc przy zakupie tej nowej z 40 gigowym dyskiem tak zebym wiedzial ze to ona
 

Ogr

New member
Bez reklam
Na nic nie patrz ,tylko kup konsole 40GB a soft jest do pobrania przez neta.
No chyba ze trafi ci sie sztuka wyprodukowana pare dni temu to moze bedzie miała wgrany soft 2.41.
 

daszko87

New member
Kazda PS3 40 GB jest dobra. Soft'em sie nie przejmuj, zaktualizujesz go do najwyzszego (2.41 w tej chwili) w momencie podlaczenia konsoli do neta,
badz zgrywajac plik soft'u przez komputer na jakies USB i potem do konsolki...;)
 

daszko87

New member
Data: 11 10 2007:hmm:

"Sony Poland informuje o wprowadzeniu na polski rynek
10 października nowego modelu PLAYSTATION 3 40GB w niezwykle atrakcyjnej cenie 1599pln...
Nowy model PS3 nie posiada
[edit.(gdzie tu napisane "nigdy nie bedzie posiadal")] kompatybilności wstecznej z grami PlayStation 2. ..."


Wow, news z pazdziernika zeszlego roku...
(jeszcze wczesniej Sony przedstawialo zdjecia ps3 z padem w ksztalcie "banana", no ale ostatecznie chyba mamy DS prawda;))...niezly "news" (zaznaczam znaczenie tego slowa).

Sorry, ale z calym szacunkiem,
wolalbym jakies swiezsze stanowisko Sony w tej sprawie, a nie z czasu wypuszczenia na rynek nowego modelu konsoli,
kiedy to oczywistym bylo, ze zaznacza iz konsola "nie bedzie kompatybilna wstecznie"...

Troche juz poczytalem, i tego forum,
i innego i niestety(naszczescie) nie znalazlem jakiejs w miare swiezej informacji na temat tego ze 40 GB (za troszke czasu pewnie 80 GB) nie bedzie kompatybilna, wrecz przeciwnie sugerujac sie wieloma wypowiedziami na roznych forach i blogach,
slyszalem o jakichs tam szansach na wprowadzenie kompatybilnosci za pomoca update'u soft'u...:roll:

Tak wiec jeszcze raz prosilbym o poparcie tego,
ze nie bedzie kompatybilnosci,
czyms innym niz wypowiedzia Sony z zeszlego roku...:eek:k:

Pozdrawiam Serdecznie !! ;)
 

luki00775

New member
27 sierpnia sony wprowadza zamiast 40gb wersje 80gb ktora od 40gb, bedzie sie roznila tylko pojemnoscia hdd. Nie bedzie ona kompatybilna wstecznie, ani posiadac czytnika kart pamieci oraz dodatkowych wejsc usb. W najbliszym czasie nie ma mowy o zadnym update, gdyz sony wyraznie powiedzialo ze zamierza sie skupiac na nowych grach, ktorych (to mial byc argument) teraz ma wyjsc bardzo duza ilosc. Poza tym dodano ze te z ps2 chodza gorzej na ps3 niz na ps2;) Nie dam Ci w tej chwili zadnego linku z cytatem szefa Sony, bo nie mam powodu ani czasu, zeby Ci w tej chwili cos udowadniac, chcesz to zaufaj moim slowom:D Oczywiscie zaznaczam ze kto wie czy w przyszlosci po ogromnych naciskach klientow sony nie wprowadzi kompatybilnosci wstecznej, w koncu dbaja o ludzi ktorzy kupili ich sprzet (szczegolnie w europie) prawda???:krol:
 

Standard

New member
daszko87 jakbyś poczytał forum to byś wiedział, że w PS3 40 wycieli chipset który umożliwiał uruchomienie na PS3 gier z PS2, jak nie wierzysz to :szukaj: parę minut i sam znajdziesz linki

i wybacz ale nie wierzę że po czymś takim pisali by emulator do PS3 by chodziły gry z PS2 (a po wycięci chipsetów innej możliwości nie ma), kurcze nawet nie wiem czy jest to technicznie możliwe, ale patrząc na emulatory PS2 na PC na pewno nie jest to łatwe

pzdr
 

szakal9999

New member
Standard, jak byś poczytał post nad tobą, to byś wiedział, że chodzi właśnie o emulację. A napisanie takiego emulatora na ps3 przez zespół sony jest dużo prostsze niż napisanie przez obcą firmę na PC.
 

brx

New member
Samo stworzenie emulatora pewnie nie jest problemem dla developerów Sony. Wydaje mi się, że bardziej chodzi tutaj o marketing. Nie umożliwią uruchamiania gier z ps2, będziesz kupował więcej nowych tytułów dla ps3.
 
Do góry