PlayStation2 a Onkyo 604/504

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Witam. Zamierzam kupic któryś z wyzej wymieniony amplitunerów, jednak mam pytanie czy programowalny pilot sterowania bedzie w stanie obslugiwac konsole Sony? W przypadku Pioneera vsx916 nie byloby wiekszego problemu gdyz ten posiada funkcje nauki... Jest może ktos w stanie odpowiedziec na to nurtujace mnie pytanie? Dziekuje z góry za odpowiedz
 

elrubio

New member
Nie będzie działał, bo konsola nie ma wbudowanego takiego odbiornika sygnału, normalnie trzeba dokpić specjalni pilot, i w miejsce pada wpina sie właśnie taki 'odbiornik' który odbiera sygnał z pilota.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Hehe znawcy sprzety zwanego ps2 :p od modelu v9 i wyzej PlayStation2 ma wbudowany normalny czytnik pdoczerwieni i nic nie trzeba podlaczac zamiast pada. Oryginalny pilot mam do ps2 i wiem ze napewno mozna oblsuzyc ps2 ale jak sie ma pilot z możliwością uczenia, bo nigdzie kodów do ps2 nie ma... 100mln sprzedanych sztuk na świecie a nikt sobie kodu nie zamieści jakas paranoja...
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
elrubio napisał:
V9 jest jednym z bardziej udanych modeli :) Ja mam niższy model i ja musze mieć z tym 'odbiornikiem sygnału' Ty faktycznie chyba nie musisz skoro masz V9. Ale nie zmienia to faktu, że raczej nie znajdziesz takiego pilota który zadziałą z PS2, trzeba kupić specjalny do PS2. Najlepiej oryginalny, na allegro są juz po 30zł...
http://allegro.pl/item175145239_100_oryginalny_pilot_dvd_sony_do_ps2_i_ps_two.html

Mam już tego pilota, ale kupujac amplituner chcialbym oblusgiwac wszystko jednym pilotem, nawet konsole...
 
Do góry