PlayStation Move - z jakiej odległości można grać ???

facet

Member
Bez reklam
Witam.

Chciałem dzieciakowi kupić pod choinkę zestaw PS3 Move Starter Pack.
Mam pytanie z jakiej odległości można już grać???
Chodzi mi o najmniejszą odległość, bo miejsca na granie było by tylko jakieś 2 metry na podłodze:(
Da rade przy tej odległości ???
 

kuras90

New member
Witaj
Nie tak dawno temu sam miałem taki dylemat, jaka odległość będzie odpowiednia ponieważ mam mały pokój.
Obecnie gram z odległości ok. 1,80cm i gra się dobrze. Ruchy są odczytywane prawidłowo.
Podobnie sprawa wygląda jeśli grają 2 osoby. Wtedy również nie zauważyłem jakichkolwiek problemów, druga grająca osoba też nie narzekała.

Tak więc spokojnie możesz kupić dziecku Move i cieszyć się razem z nim w czasie gry ;)
 

facet

Member
Bez reklam
Dzięki:)
A ta kamera musi być dokładnie na wprost ???
Bo gdybym ją postawił na głosniku centralnym który znajduje się na ścianie nad tv to zyskał bym metr dodatkowo:)
Tylko że patrzyła by ona z góry lekko ku dołowi:)
Może tak być ???
 

kuras90

New member
Myślę, że większego problemu nie powinno być. Zanim kupiłem uchwyt do zamontowania jej na monitorze to stała pod nim, czyli na wysokości ok 80cm i tylko ją lekko wyregulowałem podnosząc do góry tak więc myślę, że jeśli u Ciebie byłaby ona skierowana lekko w dół to tym bardziej nie powinno być problemów :)
 

cyber78

Member
Bez reklam
Kuzyn ma pod telewizorem na głośniku po prawej stronie, więc kamerka nie dość że jest nisko, to jeszcze nie jest na wprost TV i wszytko gra! Odległość od TV około 1,5 metra - czasami w emocjach pojawia się komunikat że kontroler wyszedł z pola widzenia, ale wystarczy się poprawić :)
 

Frog_PL

New member
sorki ze sie tak podebne w temata ale co do mova... macie tak w grze np. TV SUPERSTARS ze gdy gra robi zdjecie nam tam do postaci to twarz mam tak jakby taka niebieskawa... Niewiem korde czy cos z kamera jest nie tak... nie mam jak jej inaczej sprawdzic:/
 
Do góry