PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

mg30906

New member
Ja samego kontrolera szukałem z miesiąc , w końcu sprowadziłem z Anglii , najlepsze jest to że samych kontrolerów nigdzie nie ma...ręce opadają , a w tv pełno reklam , W MM czy Saturnie reprezentanci Sony wychwalają towar którego nie ma (sam kontroler) i szybko z tego co wiem nie będzie , pytałem ostatnio w Saturnie to usłyszałem że może w połowie stycznia stycznia. (W Arkadii w sklepiku z grami zestaw startowy 330pln - kosmos!!)

Tak czy inaczej kontroler żadnego wrażenia na mnie nie zrobił - za to na mojej 6letniej córce ogromne :) TV super stars , czy Start the party są ok - ale z grami dla których kupiłem ps3 nie maja nic wspólnego.......po prostu sony musiało mieć swojego WIILlOTA.....

pzdr
 

debeef

New member
Bez reklam
u mnie pewnie skończy się tym, że dzieci będą się najczęściej bawić...boję się tylko kupić Eyepeta...bo ja nie będę mógł grać ;)
 

pro_fill

New member
Bez reklam
odgrzeję 3-miesięcznego kotleta.

chciałem spytać, jako które urządzenie zostało u was sparowane MOVE?
co włączę konsolę to u mnie jest jako 6-te.
chcąc wypróbować jakieś demo pojawił się komunikat, że mam przypisać cyferkę od 1 do 4.

jeśli jest jakiś sposób, aby przypisać MOVE jako np. 3 urządzenie, to grzecznie się pytam:
jak to zrobić?
 

azet

Member
Bez reklam
to może powiedzcie coś na temat takich przystawek ? czy taka najtańsza jest w zupełności wystarczająca ? a może ta droższa ma to coś ? macie jakieś doświadczenie ? rozumiem że w tym droższym można zamontować dwa kontrolery .... ale w tym drugim chyba także... jakie jest Wasze doświadczenie ?

MACHINE GUN - KARABIN do PS MOVE - KILLZONE 3 (1558410525) - Aukcje internetowe Allegro

SHARP SHOOTER MOVE !!!KURIER!!! (1555517856) - Aukcje internetowe Allegro

http://allegro.pl/karabin-pistolet-do-playstation-3-ps3-move-hit-i1557461042.html
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
trenowałem szarpszutera najlepsze rozwiazanie ale ogolnie to uważam że pad jest najlepszy - krótko i szybko działa - move jest precyzyjniejszy ale wolniejszy i opózniony
do killzona sie nie nadawał bo korytarze szybkie odwracanie itd moze w socomie sie sprawdzi bo inna motoryka jest ale i tak uważam że za 700 PLN bo tyle kosztuje komplet to nie opłaca się chyba że poświecisz młode życie na trenowanie to wtedy jak najbardziej :twisted:
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
trenowałem szarpszutera najlepsze rozwiazanie ale ogolnie to uważam że pad jest najlepszy - krótko i szybko działa - move jest precyzyjniejszy ale wolniejszy i opózniony
do killzona sie nie nadawał bo korytarze szybkie odwracanie itd moze w socomie sie sprawdzi bo inna motoryka jest ale i tak uważam że za 700 PLN bo tyle kosztuje komplet to nie opłaca się chyba że poświecisz młode życie na trenowanie to wtedy jak najbardziej :twisted:
hmm no to sobie nie pogram na ps3 , pad odpada , zostaje stary dobry PC-t
 

Carbon_

New member
Bez reklam
The House of the Dead: Overkill z Wii zmierza na Move. Moc! Nic lepszego na to ustrojstwo nie mogli wymyślić.

530x650_20414.jpg


Trailer
 

yauokim

New member
popieram Fight na 2xmove to fajna zabawa, tylko trzeba zapewnic dobre oswietlenie, bo przy slabszym (czyt. noormalnym) kamera przestaje sledzic ruchy ciala
 

azet

Member
Bez reklam
Panowie przymierzam się ,ale nie mam pojęcia- z doświadczenia wiecie najlepiej, co potrzeba ?
to ? starter ?
Sony Computer Entertainment PS3 Move Starter Pack 2 ˇ Move Motion + Playstation Eye | redcoon Polska

przydałby się nawigator ?

Sony Computer Entertainment Playstaion Move Navigator ˇ Kontroler nawigacyjny PS Move | redcoon Polska

i nie ma tam ładowarek ? to jak to chodzi jak się rozładuje ? ładuje się przez usb ?
to jest potrzebne by chodziło z sensem ?

na allegro chodzą po 179 startery plus koszty przesyłki
 
Do góry