PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

Peek

New member
Bez reklam
walka gladiatorów jest troche głupkowata ma to sens jak się gra we dwójke i każdy ma po 2 kontrolery moim zdaniem.

ze Sports Championsów moim zdaniem najlepsze Bocce i Ping Pong.

Siatkówka według mnie za nudna i przewidywalna.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Przy Bocce mozna sie zrelaksowac,przy Gladiatorach mozna sie w....ć.
Ja zastanawiam sie nad zdobyciem RE5 Gold Edition,może już ktoś grał na Move?
 
Ostatnia edycja:

szmyk

Member
Czy macie wrażenie, że o ile pinpong, siatkówka, łuk są dobrze zgrane z ruchami ręki, to walka gladiatorów to ruletka?
Pamiętaj, że trzymasz w dłoni kilku kilogramową broń, więc reakcja gry nie może być identyczna jak w przypadku trzymania paletki do ping ponga. Po jednym mocnym ciosie musi minąć trochę czasu, aż wojownik zamachnie się na następny cios.

Wczoraj zdobyłem złoty medal w gladiatorze. Uff... Trochę to trwało, a ile potu się przelało...
 

premek111

Active member
Bez reklam
Na początku jest trochę trudno,wiadomo dwa kontrolery i trzeba to jakoś zgrać.Po pewnym czasie jest ok,nie osiagnąlem jeszcze super dokładności ale headshoty mi juz wychodzą.Myślę że w FPS`ach sie sprawdzi,ale trzeba się przyzwyczaić.
 

mg30906

New member
Ja nie mogę dostać kontrolerów , chciałem kupić dwa główne ale wszędzie same zestawy...
widziałem że są na allegro po 179 pln ...czyli popyt kształtuje cenę bo o ile pamiętam w pre orderach można było nabyć za 120 , chyba Sony się nie popisało i źle obliczyło chętnych na same dildo
 

yarcoos

New member
Ja nie mogę dostać kontrolerów , chciałem kupić dwa główne ale wszędzie same zestawy...
widziałem że są na allegro po 179 pln ...czyli popyt kształtuje cenę bo o ile pamiętam w pre orderach można było nabyć za 120 , chyba Sony się nie popisało i źle obliczyło chętnych na same dildo
Preorderow za 120 zl juz chyba nie doczekasz, cena na nasyconym rynku oscylowac bedzie wokol 150 pln.
Moze beda jakies promocje, na ktorych kazdy zapewne chetnie uzupelni swoj zestaw o druga paleczke z kulka.
Co do obecnych cen- to jest Polska- spekulowanie mamy we krwi ;) Tez bym pewnie sprzedawal na Allegro po 179 zl+wysylka= 196 zl; jakby ponad 30 osob zalicytowalo w mojej aukcji...

Poki co, uparcie polecam ebay: cena z wysylka do Polski to 150-165 zl.
Albo jeszcze lepiej... poczekac...
 

zbynio81

Member
grał już ktosik w tą gierke?

jeżeli tak to jakie wrażenia?

chyba zaczaje się w tym tygodniu :bober:

poniżej recenzja:
Recenzja: The Fight: Lights Out (Move) | PS3 Site Polska

która nie powiem ale zachęciła mnie
do tego plusem jest walka ONLINE :)
fight5.jpg
 

Peek

New member
Bez reklam
Walke online to wyjdź na ulice i z pierwszym lepszym dresem sobie zrób;)

A na poważnie to gra również mnie bardzo zainteresowała, zniechęca jednak koniecznośc kupna drugiej różdżki.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ekhem.. średnia The Fight: Lights Out to na razie 4/10. Ign wystawił 3/10 w tym 2.5 za gameplay. Można mówić już o crapie? :D
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ta, z pewnością :D Po jednym filmiku mogę stwierdzić, że gameplay'owo to szrot okrutny, do tego brzydki jak noc listopadowa. Stąd i nie dziwią mnie padaczne oceny.

PS3Site pewnie korzystało ze skali 7-10 ;]
 

tomiga

New member
Ta, z pewnością :D Po jednym filmiku mogę stwierdzić, że gameplay'owo to szrot okrutny, do tego brzydki jak noc listopadowa. Stąd i nie dziwią mnie padaczne oceny.

PS3Site pewnie korzystało ze skali 7-10 ;]
inne gry na mova mialy mniej niz 7

wiec cos jednak w tej grze musi byc..
no ale pozyjemy zobaczymy... moze jakies demo sie pojawi
 

plast

New member
Ping-pong w Sport Champions rulez - IMO bardzo dobrze odwzorowane ruchy rakiety. Oczywiscie komputer pomaga, ale przy zdobywaniu zlotego pucharu juz nie za wiele, a przeciwnicy zroznicowani i naprawde trzeba sie napracowac, zeby ten zloty puchar zdobyc. Mnie osobiscie boli ramie, a zostalo mi jeszcze 3 przeciwnikow. Jesli ktos lubi PP to chocby dla tej gry warto miec SC. Z pozostalych gierek w SC zadna poki co mnie nie zainteresowala na dluzej niz 15 minut.
 

nolf

New member
Ja Wam powiem, że początkowa euforia na myśl o tym kontrolerze nieco opadła w moim przypadku. Mi się poprostu nie chce machać tym patykiem i pod prysznic chodzić ;) Wiem, że to skrajne lenistwo ale coś w tym jest. Wolę usiąść wygodnie w fotelu z padem w ręce i się relaksować. Ping pong jest niesamowity w S.CH. ale co z tego skoro nie mogę złoić sąsiada on-line. Dopiero wtedy zabawa nabiera smaku. Czym (mimo, że gra jest genialna) jest pokonywanie przeciwników w trybie single - kwestią czasu. Produkt jest na pewno rozwojowy i szczęki jeszcze nam opadną ale na ta chwilę nie powoduje u mnie wystarczającej motywacji (głównie brak tytułów) by zamienić na niego starego poczciwego pada (jeszcze sixaxis ;)

Pozdrawiam
Michał
 

korzi

Member
Witam,

Czy ktoś wie, kiedy move bedzie normalnie dostepne w sklepach ?

Bo co zachodze do sklepow to sprzedawca bezradnie rozklada ręce i mowi: "nie ma i nie wiem kiedy bedzie"
 
Do góry