Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyglądać sobie może, bo tak niezmiennie BeamNG daje radę z modelem zniszczeń. Gry wskoczyłyby na inny poziom.
Szkoda tylko, że nikt się za to nie bierze, tylko w 2022r. dochodzi do takiej żenady jak w GT7 - mimo, że gra zacna, to model zniszczeń nie istnieje (ale tutaj zapewne dochodzą kwestie prawne z producentami itp.) Najlepszy model zniszczeń z dostępnych gier ma Wreckfest, a teraz chyba już tylko nadzieja w GTA6.

Podobnie jest w COD, zresztą w ogóle w grach FTP. Brakuje tych wszystkich efektów cząsteczkowych, fizyki itp.
Bo to, że sobie można zbić szybę, czy zgasić latarnie, to już mieliśmy lata temu, ale może dlatego tak cenię Rockstara.
Maestre (chyba tak się zwie) na YT zrobił ostatnio na ten temat program.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No niestety olewają trochę temat.
Idę pograć w TLOU i znów przełączać się między trybami graficznymi...
Ehhh ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No, a my tu o modelu zniszczeń. To są cyrki dopiero.
Może ktoś kiedyś wpadnie na genialny pomysł i będzie sobie można podmienić modułowo GPU/CPU.
Nie dość, że i tak już dawno zrobiło się pecetowo z opcjami grafiki, to wypuścili bieda wersje PS5(digital)/XB, nie mogą też w drugą stronę, dla bogaczy? :-D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Doszedłem do momentu,w którym wcześniej nie byłem i chyba zaczynam się wkręcać (pomimo,że mniej więcej znam fabułę) :grin:
Widoczki też zrobiły się jakby ładniejsze.
Co do modelu zniszczeń,to fakt,nie można tam rozwalić każdej szyby,ale sporo już poszło i gdy do jednej strzeliłem,Ellie powiedziała - "ooo,widzę,że masz za dużo amunicji" :grin:
Fajne jest też to,że dziewczyna nie stoi w miejscu... tylko sobie zwiedza,ogląda różne rzeczy,komentuje,czy nuci piosenkę.
Naughty Dog przywiązuje wagę do takich detali.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Naughty umie, to fakt.
Widziałbym zupełnie nowego Uncharted stricte pod next geny.
Chociaż oglądam CES2023 z pecetami i korci, żeby zbudować jakiegoś potworka ; ) Wiem jakby sie to skończyło, konsole poszłoby w odstawkę na kilka lat, już to przerabiałem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No, a my tu o modelu zniszczeń. To są cyrki dopiero.
Może ktoś kiedyś wpadnie na genialny pomysł i będzie sobie można podmienić modułowo GPU/CPU.
Nie dość, że i tak już dawno zrobiło się pecetowo z opcjami grafiki, to wypuścili bieda wersje PS5(digital)/XB, nie mogą też w drugą stronę, dla bogaczy? :-D
PS5 Digital jest dla bogaczy właśnie ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Naughty umie, to fakt.
Widziałbym zupełnie nowego Uncharted stricte pod next geny.
Chociaż oglądam CES2023 z pecetami i korci, żeby zbudować jakiegoś potworka ; ) Wiem jakby sie to skończyło, konsole poszłoby w odstawkę na kilka lat, już to przerabiałem.
Mnie też korciło jak miałem RTX 4090 u siebie, ale po kilku dniach odpuściło. Nawet OLED 42" zamówiłem i oddałem. Wystarczyło sobie uświadomić ile czasu spędzam na PC ostatnio i wyszło, że 30 min maksymalnie i to w większości na lapku na dole...

Ostatnio i tak ogrywam głównie exy na PS :D

@Piramida
Nie ograłeś wcześniej TLoU?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie też korciło jak miałem RTX 4090 u siebie, ale po kilku dniach odpuściło. Nawet OLED 42" zamówiłem i oddałem. Wystarczyło sobie uświadomić ile czasu spędzam na PC ostatnio i wyszło, że 30 min maksymalnie i to w większości na lapku na dole...

U mnie to samo, włączam PC i nie mam co robić, po za tym co konieczne.
Wszystkie YT, Netflixy, filmy i tak na TV, strony www na komórce, komunikatory na komórce (nie jak kiedyś na GG ; ) ), maile itd.
Inna sprawa, że cegiełkę dołożył Fold, u Ciebie podobnie?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
U mnie to samo, włączam PC i nie mam co robić, po za tym co konieczne.
Wszystkie YT, Netflixy, filmy i tak na TV, strony www na komórce, komunikatory na komórce (nie jak kiedyś na GG ; ) ), maile itd.
Inna sprawa, że cegiełkę dołożył Fold, u Ciebie podobnie?
Zdecydowanie. Wcześniej robiłem parę rzeczy więcej na PC, teraz przeszło to na Folda. YT itd, to też na TV lub właśnie Fold jak idę na spacer :D Naście lat do tyłu jeszcze na CRT 15" oglądało się filmy, grało, słuchało muzy na Winamp (ściągało skiny...), GG, TeamSpeak. W tamtych czasach PC był niezastąpiony... Teraz większość spraw to albo właśnie TV w salonie na kanapie, albo Fold w ręku.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty to stary już jesteś jak pamiętasz Winampa ; )
Ten equalizer, skórki, to był must have, do tego edonkey, emule i vlc z divx'ami i było pięknie.
 
Do góry