Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak znajdę kupca z różnica dopłaty 400zl, to podmieniam.
Nie ufam tej generacji, znajomemu też padła konsola.
Nie będę się potem bujał z kupą złomu, a będzie 2 lata spokoju.
Teraz i tak już jakieś nowsze wersje. Jest jakiś konkretny model (seria) na którą warto zwrócić uwagę, czy wsio ryba?
Ja jeszcze mam gwarancję, bo robiłem taką podmiankę bez kosztowo jakiś czas temu. Orientuje się ktoś czy w Media Markt, Expert i innych zapisują numer seryjny konsoli podczas sprzedaży? Jak nie to mam sprawę gwarancji załatwioną na najbliższe 20 msc... :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co widzę, nie.
Wiadomo o co chodzi, ale...
Dzwoniąc teraz do serwisu Sony, gość sprawdzał numer seryjny pada i stwierdził, że gwarancja go o obejmuje. Nikt nie pytał od dowód zakupu.
Pytanie skąd wiedział?

Seizo, ja bym na Twoim miejscu dzwonił bezpośrednio do Sony, w sklepie czekałem 3 tygodnie, natomiast dzwoniąc jakiś tydzień.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Z tego co widzę, nie.
Wiadomo o co chodzi, ale...
Dzwoniąc teraz do serwisu Sony, gość sprawdzał numer seryjny pada i stwierdził, że gwarancja go o obejmuje. Nikt nie pytał od dowód zakupu.
Pytanie skąd wiedział?

Seizo, ja bym na Twoim miejscu dzwonił bezpośrednio do Sony, w sklepie czekałem 3 tygodnie, natomiast dzwoniąc jakiś tydzień.
Ja bym składał rękojmię, a nie z tytułu gwarancji.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie tylko ladowarka od telefonu, od Samsunga z szybkim ładowaniem.
Mam też inne, generalnie co jest pod ręką wpinam, a zaręczam, że w przypadku padów od PS5 obowiązkowo trzeba mieć pod ręką prąd ; )

Myślę, że trzeba będzie pogonić PS5 przed końcem gwarancji i kupić nową.
"Wielki elektronik", serwisant z YT, stwierdził też, że PS5 nie powinna stać pionowo, a leżeć...

Jednak sie potwierdza, już nie pierwszy serwisant o tym wspomina:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja czasmi zapominałem podpinać do ładowarki. Kupiłem stacje i problem nienaładwoanych padów u mnie zniknął. Kończę grę odkładam pady na na stację i zawsze są naładowane.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gorzej jak zapomnisz odłożyć do bazy, a na drugi dzień nie pograsz.
No i co gorsze, nawet jak jest naladowany, to i tak pod dłuzszej sesji potrafi sie rozladować i po graniu.

W każdym bądź razie mój pad ma inne zdanie co do harmonogramu użyteczności. Zazwyczaj kończy szybciej niż ja ; )
Rozwiązałem to 2m porządnym kablem przy łóżku, wpinam w locie i problem teoretycznie zniknął.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja w sumie jak na razie,ładowałem przez kabel z zestawu...

Może nie zrozumiałem tyle co Armanig (w 18 sek. coś tam gada o browarach :grin:) ale jeszcze tylko 1,5 miesiąca i będę grał u Kaminskakla :grin:
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Gorzej jak zapomnisz odłożyć do bazy, a na drugi dzień nie pograsz.
No i co gorsze, nawet jak jest naladowany, to i tak pod dłuzszej sesji potrafi sie rozladować i po graniu.

W każdym bądź razie mój pad ma inne zdanie co do harmonogramu użyteczności. Zazwyczaj kończy szybciej niż ja ; )
Rozwiązałem to 2m porządnym kablem przy łóżku, wpinam w locie i problem teoretycznie zniknął.
No właśnie ja zapominałem podpinać pod ładowarkę i dlatego wziąłem stację. Teraz zawsze odkładam. Też mam w zapasie dokupiony dłuższy usb w razie czego ;)
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Ja czasmi zapominałem podpinać do ładowarki. Kupiłem stacje i problem nienaładwoanych padów u mnie zniknął. Kończę grę odkładam pady na na stację i zawsze są naładowane.
Ale konsola żeby stacja ładowała musi być na czuwaniu a u mnie jest zawsze wyłączona jak nie korzysta nikt.
 
Do góry