Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten pad to bubel, najpierw pstryka, potem wędruje do serwisu. Naturalna kolej rzeczy.
Także baw się łukami i innym pierdołami póki jeszcze wszystko działa ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam od premiery i pady działają :D Do tego przeszedłem kilka gier w CAŁOŚCI (poważnie, tak można).

Wiadomo, że są awaryjne, ale nie każdy się psuje jak widać. Na pewno nie nazwałbym go bublem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno żeby się każdy psuł, szczególnie jak ktoś mizia gałe latając po krzakach w jakimś samograju. Ja wykończyłem nowego pada w kilka dni na jednym (wymagającym dla pada) tytule. Już grając, czułem, że dostaje po upie (zastanawiając się czy ten też tu padnie) - ale to był może tydzień grania, a nie 3-4 lata katowania. Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek pad mi padł w ostatnich 20 latach - a jak już to po długich latach, tu padły 2 w ciągu roku. Dla mnie niedopracowany bubel.
Ps. Chcesz się licytować kto WIĘCEJ przeszedł gier w ostatnich 2 latach, ba... roku?
Pomijając fakt, że online u mnie to i tak 80% czasu. Dawaj ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobra, dobra, może pady Ci się nie psuły, ale za to dużo klawiatur i myszek nie wytrzymywało tygodnia. Są na to dowody :D
[youtube]3ENp4Yzwz9s[/youtube]

Licytować się nie będę bo konsol nie odpalałem od miesięcy, jadę zaraz nad jezioro posiedzieć na telefonie :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale jaja,wrzucili mi też do pudełka (z fajnym rysunkiem Horizona) kod na przedpremierowe wydanie TLOU Remake :-D
the-last-of-us-part-i-planeta-gracza.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pierwsze co przychodzi na myśli, to Uncharted 4. Lekkie, łatwe i przyjemne.
Chyba najbardziej uniwersalna gra przygodowa na konsole.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:-D
20220819-121954.jpg


Widziałem w życiu lepszą roślinność ;)
Wyścigi prezentują się ładniej (plus za HDR i wygląd aut) ale ogólnie nie jest to graficzny killer.
Jeździ się ok. (nie z widoku z tyłu samochodu) przy czym fajnie czuć punktowe wibracje na padzie.
Muszę jeszcze poustawiać te triggery...

P.S.
Auta są bardzo wytrzymałe ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wstęp prawie jak u Brazzersów :D

Model zniszczeń, to największa zakała gier jeżdżonych i nie tylko GT, a wszystkich licencjonowanych, o modelu z BeanNG możemy pomarzyć, a co najwyżej w takim Wreckfest zobaczyć jak mogłoby to wyglądać, ale sprzedam Ci tipa, jak nie będziesz mógł wygrać wyścigu, to na pełnej bombie przed zakrętem wal w inne auto i dopiero skręcaj ; )
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:D:D:D
[youtube]STkRbxjuRZk[/youtube]

Odpaliłem na testy Days Gone (kiedyś splatynowałem ;)) i grałem chyba ze 2 godziny :grin:
Te 60 kl/s robi mega różnicę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam na razie towaru na ponad rok grania,a zaraz wychodzą kolejne gierki,w tym TLOU i GoW ;)

Ciekawe co oni teraz robią zamiast Days Gone 2 ? Ponoć ma być kolorowo i nie zabraknie punktów obrażeń :grin:
Obecnie pracujemy nad nową marką, która będzie oferować rozgrywkę wieloosobową i opierać się na systemach otwartego świata z Days Gone, ale przyniesie Wam zupełnie nowy świat, którego tworzenie jest dla nas niezwykle ekscytujące. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić go wam, gdy nadejdzie właściwy czas.
 
Do góry