Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy jak to będzie się sprawdzać...

Polish-20220329-210239287.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Super, w końcu będzie można pograć w gry z PS2 i PS3, nie wspominając już o PSP i to za takie grosze.
Brawo, na to liczyłem kupując "next gena" ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lepsze retro z Pegasusa ;)
Ciekawy jestem tych 400 gier z PS4 i PS5,oraz dem (pełnych exów nie będą wrzucać na premiery).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakich gier z PS5, tych które można zliczyć na palcach jednej ręki? ; )
W co chcesz grać z PS4, nie wspominając o PS3?
Przecież to już wszystko ograne i oklepane, niech lepiej się skupią na nowych grach stricte pod next geny, a jedyne za co mógłbym zapłacić, to dostęp do dem, ale tutaj też bym na wiele nie liczył. Horizon, GT7, exy jak się patrzy i aż się prosi o jakieś dema.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jedyna gra jaką bym chciał ograć, a nie mam jak to Uncharted wydany tylko na PSP. Podobno daje radę, a że ograłem wszystkie inne części to też by się przydało zaliczyć. Może kupię na miesiąc, ogram i tyle. Reszta ciekawych gier jak Crash i tak doczekała się remastera, albo i trzech :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Robią,właśnie wrzucili pierwszą zajawkę :-D
Jest to warsztat jednego z głównych bohaterów (później ma dorobić się lepszego) :-D
[youtube]sPUvHmL9lkQ[/youtube]


Miałem wymieniać swojego RTX 3090,ale widzę,że nie ma rewelacji ;)
Polish-20220330-092051539.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
50 FPS'ów średnia w Cyberpunku na topowej karcie za kilkanaście tys?
Coś tu chyba nie tak, chyba że gra na modach "real life extreme" w 8k.

Właśnie Rockstar, rób w końcu GTA VI, a nie ciągle Vtke przerabiasz :S

Komedia, to fakt. Ograj sobie fabułe, sam nie wiele pamiętam, a celowo nie ogrywałem długie lata i jest przyjemnie, dalej cieszy, a teksty nieśmiertelne :D Być może to już ostatnia szansa na taki tytuł, nie chce mi się wierzyć, żeby w dobie tych wszystkich równouprawnień nie ugrzecznili następnej odsłony.
Jeden z nielicznych tytułów, w której nikt z nikim się nie pitoli.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
50 FPS'ów średnia w Cyberpunku na topowej karcie za kilkanaście tys?

Coś tu chyba nie tak, chyba że gra na modach "real life extreme" w 8k.







Komedia, to fakt. Ograj sobie fabułe, sam nie wiele pamiętam, a celowo nie ogrywałem długie lata i jest przyjemnie, dalej cieszy, a teksty nieśmiertelne :D Być może to już ostatnia szansa na taki tytuł, nie chce mi się wierzyć, żeby w dobie tych wszystkich równouprawnień nie ugrzecznili następnej odsłony.

Jeden z nielicznych tytułów, w której nikt z nikim się nie pitoli.
Pewnie, że ogram. Pisałem już, że ograłem jako jedną z pierwszych gier i chętnie odświeżę. Narazie jednak zrobiła się kolejka u mnie, ale GTA V jest na tej liście :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam


Platyna wpadła przy zakończeniu ostatniej misji. Wszystkie poboczne już zrobiłem wcześniej. Do tego szybko wbiłem lvl 50 i potem gra stała się stosunkowo łatwa i przechodziłem wszystkie misje na raz. Teraz bym zagrał sobie na wyższym poziomie trudności niż normalny. Co do reszty to Gameplay jest genialny, grafika i dźwięk też. Szczegółowość świata i postaci to obecny top. Teraz pozostaje kilka lat czekania na trzecią część.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Minusy też wymieniłem. Zbyt szybko maksuje się tutaj postać i robisz się zbyt silny. Reszta mi pasuje i nie widziałem innych wad. Zdarzył mi się jeden bug, że utknąłem we wraku i musiałem użyć szybkiej podróży, ale już kilka łatek wyszło to widać, że działają. Dla mnie gra roku zdecydowanie. Póki co nie widzę kandydata na detronizacje Horizona. Tytuł i tak pewnie dostanie masochistyczny Elden Ring czy nowa Zelda, ale tych nawet nie instaluje :D

Teraz sam nie wiem co wziąć. DL2 już ograłeś? Po dynamicznym Horizonie ograłbym coś na spokojnie jak A Plague Tale 2, ale cholera wie kiedy to wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe jak będzie wyglądał ten nowy Tomb Raider na Unreal Engine 5 ?
Może być grubo.
[youtube]Y6ZOWWs6rNE[/youtube]
 
Do góry