Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Najważniejszy jest ujemny bilans kaloryczny (możesz jeść same chipsy ;)) + np. aeroby.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sporo zawodowych kulturystów (Mr. Olympia) już od dłuższego czasu wbija synthol,no ale jest mniej widoczny...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bądźmy k... poważni. Gość twierdzi, że sport to jego życie.
To tak jakbyś powiedział, że miłość jest w życiu najważniejsza i chodziłbyś na dziw..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie gadaj,bo rusza się więcej niż Ty ;)
Może nawet jest zdrowszy od Lolka,który był tylko 2 razy na dyskotece :grin:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie gadaj,bo rusza się więcej niż Ty ;)

Może nawet jest zdrowszy od Lolka,który był tylko 2 razy na dyskotece :grin:
W temacie ruchu, to zaraz dowalą całkowity lockdown i znowu wszystko zamkną. Może przynajmniej lasy zostawią otwarte to będzie można wyjść pobiegać ;D Chociaż u mnie jeden klub się broni i mają cały czas otwarte. Wszystko działa jak wcześniej tylko zrobili się bardziej "medyczni" i omijają wszystkie zakazy.

Wracając do tematu to gracie w coś ostatnio? Ja po przejściu CoDa nie mam po co włączać konsoli...
Dobrze, że tego PSa sprzedałem póki jeszcze trzymał cenę. Dzisiaj opchnąłem kolejną rzecz z której musiałem zrezygnować z braku warunków i czasu. Mojego Weihrauch HW 50S. Wszystko tak drożeje, że za 5 letnią wiatrówkę dostałem prawie tyle samo ile zapłaciłem za nową. Ciekawe kiedy to wszystko yebnie :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W temacie ruchu, to zaraz dowalą całkowity lockdown i znowu wszystko zamkną.

Mi najbardziej szkoda knajp. Suto zastawiony stół, gwar, muzyka... w domu jest za spokojnie ; )
Zresztą zaraz wyciągam rower i temat załatwiony.

Wracając do tematu to gracie w coś ostatnio? Ja po przejściu CoDa nie mam po co włączać konsoli...

No widzisz, a ja po zakupie PS5 w końcu po latach wróciłem do online ze znajomymi.
Ludziska pokupowali i jest git. Krótkie spotkania, godzinka, dwie i wystarczy.
Nie chce mi się nawet odpalać singla, zresztą i tak większość ograne.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mi najbardziej szkoda knajp. Suto zastawiony stół, gwar, muzyka... w domu jest za spokojnie ; )

Zresztą zaraz wyciągam rower i temat załatwiony.







No widzisz, a ja po zakupie PS5 w końcu po latach wróciłem do online ze znajomymi.

Ludziska pokupowali i jest git. Krótkie spotkania, godzinka, dwie i wystarczy.

Nie chce mi się nawet odpalać singla, zresztą i tak większość ograne.
Ja byłem ostatnio na hambkach i piwie w nowo otwartym lokalu. Gdyby nie to, że kelnerka nosiła maskę to wszystko jak w starych dobrych czasach :D Pewnie są gnębieni przez sanepid, ale trzymają się dzielnie.

Online wiadomo, że jest fun, ale znasz moje podejście.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam trochę gratów w chacie,więc mogę sobie coś tam pomachać ;)

Wracając do tematu to gracie w coś ostatnio?
W Hitmana :-D
2ee486d06dcadedaa046298d66dab8bc.jpg


Online wiadomo, że jest fun, ale znasz moje podejście.
To może coop...
[youtube]W7kgcayZEhk[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No dobra,pochwalę się :D
7338-thickbox_default.jpg

Armanig,zamówiłeś już zestaw z figurką ? ;)
PEGI_BEAUTYSHOT_ODDWORLD_PS_1920x1080_COLLECTOR.jpg
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Skończyłem Demon's Souls. Świetny tytuł startowy, ale gra zdecydowanie łatwiejsza od Dark Souls 3, czy Bloodborne i dla to minus. Szczególnie walki z bossami. Niektórzy padali przy pierwszym podejściu i na kilunastu, których oferuje, tylko do trzech podchodziłem więcej niż 5 razy. Graficznie pierwsza klasa. Włączyłem teraz Bloodborne i graficznie widać tą przepaść. Fajnie też wszystko śmiga w 60 klatakach. Każdy loading trwa około 3 sekund. Miałem zabierać się za Moralesa ale polecę jeszcze raz w NG+ :D
 
Do góry