PlayStation 5, cisza jest złotem ...czyli pierwsze recenzje.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]PlayStation 5, cisza jest złotem ...czyli pierwsze recenzje.

[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]Nowa konsola domowa Sony, długo wyczekiwana PlayStation 5, trafiła już w ręce kilku japońskich youtuberów i wydaje się, że jej twórca rozwiązał jeden z głównych problemów poprzedników PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro: wysoka temperatura i głośna praca.[/FONT]
[FONT=&quot]Konic z hałasem wentylatora odpowiedzialnym z chłodzenie.[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]Ile razy wentylator PlayStation 4, z gier, takich jak God of War czy Horizon: zero Świtu , działał na na pełną parą, dając wrażenie, że konsola ma zamiar odlecieć z salonu lub sypialni?
[/FONT][FONT=&quot]Wszyscy wiemy, że PS4 / PS4 Pro nie są najcichszymi konsolami ...[/FONT]

Chłodzenie PS5, kluczowy cel Marka Cerny'ego i Sony

[FONT=&quot]Nic więc dziwnego, że Sony i Mark Cerny (główny architekt PS5, ale także PS4) zwrócili szczególną uwagę na chłodzenie PlayStation 5, posuwając się nawet do wspominania o tym podczas różnych prezentacji maszyny w zeszłym roku. Pomimo tych szczegółów pozostało pytanie: czy PS5 będzie cierpieć na problem z ogrzewaniem, tak jak PS4?[/FONT]

Zakład wygrał dla Sony i PS5

[FONT=&quot]Po wczorajszej pierwszej sesji rozpoczynania przygody z bestią przez wybranych japońskich YouTuberów, można by pokusić się o stwierdzenie, że „ odpowiedź jest szybka!”. ”. Wszystkie zeznania wskazują w tym samym kierunku, po długich sesjach grania w Ultra HD 4K przy 60 fps w pomieszczeniu, w którym temperatura otoczenia zbliżała się do 30 °, PlayStation 5 pozostało niezwykle dyskretne. Jeden z YouTuberów nawet sprecyzował, że pod koniec sesji położył rękę na maszynie tylko po to, by stwierdzić, że maszyna jest letnia, nic więcej. Bez wątpienia imponujący rozmiar konsoli ma z tym coś wspólnego ...[/FONT]

[FONT=&quot]W każdym razie jest to doskonała wiadomość dla wszystkich graczy, którym konsola, która hiperwentyluje, nie będzie już przeszkadzać, a nawet denerwować.
[/FONT]
[FONT=&quot]W związku z tym zakład został wygrany na Sony i jego PS5.[/FONT]
[FONT=&quot]avcesar
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
echh, te tłumaczenia...
Kiki, pokuście się czasem przy wklejaniu "Newsów" o przeczytanie i poprawcie, chociaż te największe błędy.
To dobrze nie świadczy...
 

sagi79

New member
PS5 testowane przez płatnych youtuberów ,napewno jest to wiarygodne tym bardziej z pomieszczenia w tym budynku jak to opisał jeden z pracujących tam ludzi są klimatyzowane ,tak więc ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, podobnie jak z XB.
Każdy jeden w swoich filmach copy&paste, te same gry i schemat wrażeń, wypowiedzi, testów.
Jakby scenariusz ktoś im napisał.
Trzeba poczekać na premierę i będziemy sami testować.

Zachowania Sony już kompletnie nie rozumiem, albo są w czarnej u..., albo cisza przed burzą. To najgorsza premiera (jako wydarzenie) w całej swojej historii konsolowej, a siedzę od samego początku i pamiętam każdą jedną premierę.
 

sagi79

New member
No ja tym razem wybrałem X ,więcej mocy te same gry . oprócz kilku exow ,tak więc będzie w co grać no i gamepass ,bo lepiej jest wydać 54zl niż 350zl za 8 do 12 godzin w jakiejś gierce
 

pantomima

Banned
Dokładnie, podobnie jak z XB.
Każdy jeden w swoich filmach copy&paste, te same gry i schemat wrażeń, wypowiedzi, testów.
Jakby scenariusz ktoś im napisał.
Trzeba poczekać na premierę i będziemy sami testować.

Zachowania Sony już kompletnie nie rozumiem, albo są w czarnej u..., albo cisza przed burzą. To najgorsza premiera (jako wydarzenie) w całej swojej historii konsolowej, a siedzę od samego początku i pamiętam każdą jedną premierę.

Jesteś bardzo skrupulatny, wręcz pedantyczny ;)

Olać konferencję jak również to , jaki poziom głośności generuje nowa konsola . Jak nie pracuje głośniej niż poprzedniczka ,to już jest dobrze :)

Ja tam bardziej czekam na jakieś ciekawsze gry , no i liczę na wielkie WoooW , ze strony pierwszych użytkowników, które ta "bestia" w nich wyzwoli .

Ciekawe , jak procentowo spadnie sprzedaż odtwarzaczy uhd, bo napewno dostępność nowej konsoli z napędem uhd się jakoś na ten czynnik przełoży .
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Może i masz rację ;)
Ja nie posiadam odtwarzacza uhd . Czy myślałem o jego zakupie ?
Myślałem, ale takim nie najtańszym.
Za jakiś czas kupię ps5 i temat z zakupem odtwarzacza uhd uznam za zamknięty.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Spoko 19 wstawiam fotki jak odbieram ps5. Tv kupiony ale męczyłem was z 4 lata ale xh9505 kozak nie zakuje wyboru żałuję tylko ze maly pokoj bo 65 tylko.
 
Do góry