Playstation 4 oficjalnie w produkcji!!

_inFamous

New member
Szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć :)
Sony dopiero teraz odrabia straty i zaczęło zarabiać na PS3 - dlaczego mieliby zabijać kurę znoszącą złote jaja?
 

rafib1975

New member
Jakoś trzeba się odkuć po ostatnich wpadkach i zamydlić ludziom oczy.

Pozdrawiam,
Wiec sam sobie odpowiedziałeś na swoja "rewelacje" i tak chyba większosc uwaza że chca za mydlic oczy przez problemy z PSN i ukryc wydatki na naprawe tej usługi. To jest pewne kiedys wyjdzie PS4 a pózniej kolejne.
Pozdrawiam.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Faktycznie sam siebie zapytałem to sobie sam odpowiedziałem.
Jeszcze miesiąc temu jakiś tam szefo Sony zaprzeczał temu zupełnie a teraz mamy oficjalne potwierdzenie i nic ponadto, nie masz się tu czego doszukiwać.

Pozdrawiam,
 

wrx

New member
Bez reklam
ZnaFca

Informację tę przekazał inwestorom firmy sam wiceprezes Sony, Masaru Kato.
Pozdrawiam,
Nastepnym razem popros kogos, wystarczy podstawowka, zeby ci przetlumaczyl tekst zanim zaczniesz wznosic okrzyki.
A pozniej nauczaj w innych watkach o, np. porzadku.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nastepnym razem popros kogos, wystarczy podstawowka, zeby ci przetlumaczyl tekst zanim zaczniesz wznosic okrzyki.
A pozniej nauczaj w innych watkach o, np. porzadku.
Oświeć nas miszczu (w końcu po podstawówce już dajesz rady, szkoda, że nic więcej nie zaliczyłeś) i przetłumacz:
Sony's executive vice president and chief financial officer Masaru Kato made the revelation on a conference call to investors today.

Dziękujemy miszczu.

Poza tym ja tutaj niczego nie tłumaczyłem tylko wziąłem bezpośrednio stąd:
HOT: PlayStation 4 oficjalnie w produkcji! Czy potrzebujemy kolejnej generacji konsol? - PS3 Site Polska
Stąd też i lipny pierwotny tytuł wątku, który później poprawiłem.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

wrx

New member
Bez reklam
Ciebie sie nie da oswiecic, "masto".
Podales linka, w ktorym bylo napisane cos zupelnie innego, niz Twoj idiotyczny tytul.
Dalej nie pojmujesz?
To zrob tak, jak radzilem, "masta of dizasta", hahaha.

TO poprawiles?!
" Playstation 4 oficjalnie w produkcji!! "
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sorry ale idiotą jest ten kto nie zna opcji forum a Tobie są one zupełnie obce.
Słyszałeś kiedyś o czymś takim?
http://www.hdtv.com.pl/forum/posthistory.php?do=compare&p=656033
Jasne, że nie bo po co, przecież edycja postów również jest Ci obca.

Tego też pewnie nie widziałeś:

mloth.jpg


Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie rozumiem zadymy, bo z artykułu wynika to, co w tytule wątku:
"Sony has confirmed that work on a "future platform" to follow the PS3 "is already under way".
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
pav3l ale jak się dało ciała na forum jak wrx to teraz trzeba jechać po innych by zamydlić im oczy, no normalnie tak samo jak Sony :)

Pozdrawiam,
 

wrx

New member
Bez reklam
Idiota jest ten, kto nie umie poprawnie przeczytac tego, co czyta.
Co wiecej, dzieli sie "sensacja" z kilkoma (tysiacami?) ludzmi na forum, piszac bzdury w stylu Super Expressu.
A juz kompletnym ignorantem jest ktos, kto nie rozumie, ze inna osoba SWIADOMIE nie edytuje postow. A do tego udziela "lekcji" (robiac smietnik), nie bedac do tego upowaznionym, ani nawet proszonym o rade, bo nie ma nic w temacie do napisania.
Nie dotarlo, co?
Nie dziwie sie.
EOT.


fanboy-sony.jpg
 

rafib1975

New member
Ludzie przestancie się kłócic bo nie ma o co, to że są prowadzone badania nad następcą PS3 każdy przypuszczał tym bardziej że za nie długo wychodzi Wii2 więc jak by Sony nie prowadziło badań to albo chce dac sobie spokoj z konsolami albo to by była czysta głupota. Microsoft napewno tez prowadzi badania nad nastepcą XBOX360 wiec i Sony też to robi. A powiedzieli pewnie to dlatego że mają nadal duzy problem z PSN, żeby w całości chodził wiec teraz wyszedł temat zastepczy i można tez ukryc przed akcjonarjuszami zbyt duże wydatki na uruchomienie PSN i zarazem straty ktore przynosi brak PSN. Wiec się mówi że dział zajmujący się konsolami ma duże wydatki na tworzenie PS4.
 

bluray

Banned
Wolał bym w tym miejscu trochę refleksji na temat:
Czy PS3 dotarła do granic możliwości procesora CELL ?

Jestem big fanem PS3 w zastosowaniach AV.
Gry mnie nie interesują. I to od kiedy w Command & Comander jakiś wilk mnie zjadał bezlitośnie na 1' levelu typu bardzo very easy.
 

pav3l

New member
Bez reklam
IMHO dotarła. I mało tego - ciągnie gry w dół - w sensie wstrzymuje graficzny potencjał PC-tów (Devsi robią "gorsze" graficznie gry, niż mogliby robić, żeby można je było wydać także na konsole z jak najmniej zauważalną stratą w odbiorze). Grafa w czarnuli, to rok 2006 - przy dzisiejszych nVidiach, czy radkach to przepaść. Powoli standardem stała się rozdziałka 1980x1200 - w sensie że bez pierdnięcia pociągną to karty ze średniej półki cenowej.

CO do tej zadymy, to ja dalej nie wiem o co chodzi, ale ja prosty jestem.....
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Idiota jest ten, kto nie umie poprawnie przeczytac tego, co czyta.
Znów uważam, że jesteś dla siebie zbyt surowy, wcześniej było o tłumaczeniach teraz o czytaniu.
Tłumaczyć nie potrafisz, myślałem, że chociaż z czytaniem sobie radzisz.

Co wiecej, dzieli sie "sensacja" z kilkoma (tysiacami?) ludzmi na forum, piszac bzdury w stylu Super Expressu.
Widzę, że nadal nie trybisz, że temat został od razu poprawiony no ale cóż jak już pokazałeś za dużo od Ciebie nie można wymagać.
Fajny ten Twój obrazek tylko czysta głupota dawać coś takiego skoro ja żadnego wpływu nie mam na to jak działa to forum i że pierwszy wpisany temat zostaje na zawsze choćby na liście tematów, za trudne? To oczywiście tylko pytanie retoryczne.
Źródło też zmieniałem wielokrotnie ale tutaj akurat forum dobrze działa i pokazuje tylko ostatni link po ostatniej edycji, stare linki widzę jako autor w historii edycji.

A juz kompletnym ignorantem jest ktos, kto nie rozumie, ze inna osoba SWIADOMIE nie edytuje postow.
Świadomi idioci też istnieją i ja to w Twoim przypadku dobrze rozumiem.

A do tego udziela "lekcji" (robiac smietnik), nie bedac do tego upowaznionym, ani nawet proszonym o rade, bo nie ma nic w temacie do napisania.
Tak to już jest z tą swobodą wypowiedzi czego raczej nigdy nie pojmiesz. Nie musisz mnie do niczego upoważniać ani o nic prosić, po prostu jak będę chciał to napiszę i tyle.

Nie dotarlo, co?
Nie dziwie sie.
EOT.
Nie miało co docierać, bo bzdury i brednie automatycznie się ode mnie odbijają.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry