Playstation 3 - pomoc w wyborze

Marion

New member
Proszę o pomoc w wyborze , jestem zdecydowany na kupno konsoli 80 GB. Na co zwrócic uwage przy kupnie ? Czy lepsza jest z 4 usb czy z 2 .Jaki model wybrac? Może ktos się orientuje gdzie mogę kupic w komplecie z gra LBP lub GTA 4?

dzięki
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Facet takich wątków było na kopy.
Nie ma żadnych 4 USB!
A uwagę zwróć żebyś miał ważną polską gwarancję.
O jaki model pytasz? Bo jest tylko jeden model PS3 80 GB.
Gdzie możesz kupić z LBP dowiesz się w odpowiednich wątkach - trąbimy o tym od dłuższego już czasu.

Pozdrawiam,
 

Dawidowski1000

New member
Marion napisał:
Proszę o pomoc w wyborze , jestem zdecydowany na kupno konsoli 80 GB. Na co zwrócic uwage przy kupnie ? Czy lepsza jest z 4 usb czy z 2 .Jaki model wybrac? Może ktos się orientuje gdzie mogę kupic w komplecie z gra LBP lub GTA 4?

dzięki

Masta J w tej chwili są dwa dostępne modele 80Gb i 160Gb. 80Gb i zastępują wersje z 40Gb HDD. Jeżeli dużo będziesz ściągał z PSStore, przechowywał zdjęcia, MP3, filmiki i w ogóle jesteś HD maniakiem kup wersje ze 160GB dyskiem, a jeżeli grasz "casualowo" to 80Gb w zupełności wytarczy. Ja mam wersje niestety już nie dokupienia 60 Gb i 20 Gb nadal mam wolne. GTA IV i LBP to zupełnie inne gry, ale bierz obie bo są doskonałe!
 
Ostatnia edycja:

Marion

New member
dzieki.

a czy ma znaczenie ilośc portów? bo w niektórych ogłoszeniach widze że maja 4 a w innych że maja 2 i widze że rużne RAMy maja... na co konkretnie zwrócic uwage ktory model lepszy z tych 80GB?

Ps. nigdzie w Polsce nie widze zestawu z gra LBP :(
 

Dawidowski1000

New member
Marion napisał:
dzieki.

a czy ma znaczenie ilośc portów? bo w niektórych ogłoszeniach widze że maja 4 a w innych że maja 2 i widze że rużne RAMy maja... na co konkretnie zwrócic uwage ktory model lepszy z tych 80GB?

Ps. nigdzie w Polsce nie widze zestawu z gra LBP :(

Niestety co do portów USB to ci nie pomogę. Z tego co ja wiem to tylko wersje 60GB miały 4 porty USB , czytniki kart MS, Xpro, SD i coś jescze i miały kompatybilośc wsteczną z grami z PS2. Dzisiejsze modele nie maja pełnej kompatybilości wstecznej ponieważ robią to programowo a nie jak wersje 60Gb sprzętowo.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dawidowski1000 napisał:
Masta J w tej chwili są dwa dostępne modele 80Gb i 160Gb. 80Gb i zastępują wersje z 40Gb HDD.
Poważnie? No to dobrze, że mi powiedziałeś.
Marion napisał:
(...) jestem zdecydowany na kupno konsoli 80 GB. (...)

Jeżeli dużo będziesz ściągał z PSStore, przechowywał zdjęcia, MP3, filmiki i w ogóle jesteś HD maniakiem kup wersje ze 160GB dyskiem
Polecanie wersji 160 GB to totalny nonsens. Taniej wyjdzie kupić konsolę z mniejszym dyskiem i wymienić sobie nawet na 320 GB.
Gry przy 160 GB to również pomyłka.

Pozdrawiam,
 

Dawidowski1000

New member
Masta_J napisał:
Poważnie? No to dobrze, że mi powiedziałeś.



Polecanie wersji 160 GB to totalny nonsens. Taniej wyjdzie kupić konsolę z mniejszym dyskiem i wymienić sobie nawet na 320 GB.
Gry przy 160 GB to również pomyłka.

Pozdrawiam,

Po czytaniu twoich postów stwierdzam, że jesteś delikatnie mówiąc agresywny i wrogo nastawiony do wszystkich. Sam przecież piszesz powyżej, Cytat "O jaki model pytasz? Bo jest tylko jeden model PS3 80 GB" koniec cytatu , że jest tylko jedna wersja 80Gb a teraz udajesz że nic się nie stało. Próbowałem tylko pomóc co znajduje się rynku a nie polecać jakieś składane "samorobki"
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chyba Ci muszę wyłożyć kawę na ławę bo kiepsko Ci idzie rozumienie tekstu pisanego.
Gość chce kupić PS3 80 GB.
Pyta się jaki model ma wybrać.
Ja mu piszę, że jest tylko jeden model 80 GB - co jest oczywistą prawdą.

A Ty wpadasz z zupełnie innym modelem bo 160 GB, o którym nikt tutaj nie mówił i nie pytał o niego.
I jeszcze mi robisz wykład jakie to są modele na rynku.

Poniał?

@Marion
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=281368#post281368

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Marion

New member
nie kłócic mi się tu:)

dzięki za odpowiedzi. na cos mam zwrócic uwage przy kupnie aby starego modelu nie kupic 80GB? gdzie najtaniej w sieci kupie gry z pewnego źrodła nowe?

dzia
 

Dawidowski1000

New member
Masta_J napisał:
Chyba Ci muszę wyłożyć kawę na ławę bo kiepsko Ci idzie rozumienie tekstu pisanego.
Gość chce kupić PS3 80 GB.
Pyta się jaki model ma wybrać.
Ja mu piszę, że jest tylko jeden model 80 GB - co jest oczywistą prawdą.

A Ty wpadasz z zupełnie innym modelem bo 160 GB, o którym nikt tutaj nie mówił i nie pytał o niego.
I jeszcze mi robisz wykład jakie to są modele na rynku.

Poniał?

@Marion
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=281368#post281368

Pozdrawiam,
Post jakie modele są na rynku był do Marion ale pal licho to. Nieważne.
Na przyszłość przelewaj mysli na klawiaturę (papier) trochę jaśniej bo nie wszyscy muszą wiedzieć co masz na myśli.

Poniał? bo ja Poniał.
Pozdro
 

Marion

New member
Panowie a czy przy kupnie mam zwrócic uwage na pada? jest jakies oznaczenie jest na pudelku że w środku jest ten wibrujący pad? czy warto dokupowac drugiego pada wibrującego i w jakich gra to ma zastosowanie?
bedę nieraz gral w 2 osoby.

dzia
 

mietek099

New member
Na kartonie od konsoli jest wykaz sprzętu jaki znajduje się w środku. Wibrujący pad będzie widniał pod nazwą Dual Shock 3. Wibrujący pad poprostu wibruje. Tym się różni od zwykłego Sixaxis'a.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dawidowski1000 napisał:
Post jakie modele są na rynku był do Marion ale pal licho to. Nieważne.
Dawidowski1000 napisał:
Masta J w tej chwili są dwa dostępne modele 80Gb i 160Gb. 80Gb i zastępują wersje z 40Gb HDD. J(...)
Nieważne? A co robi Masta_J na początku Twojej wypowiedzi?!


Na przyszłość przelewaj mysli na klawiaturę (papier) trochę jaśniej bo nie wszyscy muszą wiedzieć co masz na myśli.

Poniał? bo ja Poniał.
Pozdro

Ja mam przelewać jaśniej?
Kolego to Ty nie zakumałeś a ubierasz w to mnie?!
Masz coś może jeszcze do dodania?

@Marion
Jeśli kupisz polską edycję PS3 80 GB to będzie tam pad DualShock.
Chyba, że ktoś go wyciągnie i wsadzi Ci zwykłego sixaxisa.

Pozdrawiam,
 

Marion

New member
OK.dzięki. sporo wyjasniliscie mi. na koneic ostatnie pytanie. Zamierzam zakupic na poczatek 3 gry ( LBP, GTA 4 i FIFA 09 ) dobry wybór? czy może jakąs warto zamienić w tej samej kategorii an inny tytuł?

dzięki
 
Do góry