Playstation 3 gdy włączam po sekundzie się wyłącza

dariuszd1

New member
To najpewniej YLOD

Nie róbcie czowiekowi wody z mózgu.
Najpewniej dostałeś YLODa. Poczytaj, masz to na tym samym forum.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=42747
Jak Ci się konsola od razu wyłącza, szybko mrugnie pomarańczowa dioda, a potem już miga czerwona, to najpewniej ta usterka.
Jeżeli masz poniżej 2 lat od daty zakupu, to korzystaj czym prędzej u sprzedawcy z ustawy o niezgodności towaru z umową. Jak dasz do serwisu, to najpewniej Ci ją wycenią na 200Euro. Lub miejscowa, (bez wysyłki za granicę) mało pewna naprawa za 150 zł.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To Ty mu robisz wodę z mózgu.

Lemoniada napisał:
Cześć
Od wczoraj mam problem ze swoją playstation 3 , konsola ma 3 latka (...)
Zanim następnym razem się wypowiesz postaraj się przynajmniej przeczytać tekst ze zrozumieniem, poznać choć trochę temat, w którym się wypowiadasz.

Pozdrawiam,
 

Lemoniada

Member
Masta_J napisał:
To Ty mu robisz wodę z mózgu.


Zanim następnym razem się wypowiesz postaraj się przynajmniej przeczytać tekst ze zrozumieniem, poznać choć trochę temat, w którym się wypowiadasz.

Pozdrawiam,
Przepraszam źle na początku napisałem konsola ma niecałe dwa lata, tylko była zakupiona w sklepie sirius.pl a ten sklep już nie istnieję i co jest jakaś możliwość reklamowania do sony?
 

Lemoniada

Member
Z tego co czytałem z tych linków to jedyna próba jaką mogę jeszcze wykonać jest wyjęcie i zamontowanie jeszcze raz twardego dysku, bo z wyłączeniem wszystkiego już próbowałem i się nie odpala. Tylko pytanie czy przy efekcie Ylod to komukolwiek pomogło?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli sklep już nie istnieje to tak jakby Twoja konsola faktycznie miała 3 latka - raczej nic nie zdziałasz.
Jakaś osoba prawna lub fizyczna pewnie przejęła zobowiązania sirius.pl ale może być problem ze zorientowaniem się w tym temacie.
Spróbuj opcję z dyskiem, nic nie stracisz a nóż widelec :rolleyes:

Pozdrawiam,
 

marciakot

New member
Witam, przeczytałam wszystkie instrukcje do tego postu. Płyta wyszła ale nadal nie chce się załączyć. Może jakieś dalsze rady takie "poprowadzenie"
 

laragames

New member
rozwiązanie problemu

Cześć
Od wczoraj mam problem ze swoją playstation 3 , konsola ma 3 latka i chyba coś się z nią złego wczoraj stało. Przy próbie włączenia konsola najpierw się włącza i po sekundzie sama się wyłącza, płyta została w środku, nie reaguje nawet na wyjęcie, wyłącza się ponownie. Czy ktoś z Was miał taką sytuację i wie co mogło sie stać ?
Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam


Witam naprawialem juz kilka takich konsol jednak samemu raczej nie dasz sobie rady bez profesjonalnych urządzeń. Najprawdopodobniej problem jest z zasilaczem napisz na gg to pomoge rozwiązać problem z Twoja konsolą - :)gg 2665068
 
Do góry