Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

nakate

New member
aha a przeczytalem gdzies ze ps3 umie wyswietlic film dvd w 1080p.To prawda?to powiedzicie mi czemu ludzie narzekaja ze tak malo filmow w hd skoro dvd niby umie wyswietlac w rozdzielczosci hd...
 

mataman

New member
Bez reklam
Wkładasz płyte z filmem na dvd i PS3 upscaluje go do 1080p np. Ale mało ma to wspólnego z jakościa filmu na blu-ray.
 

Bambolo82

Banned
mataman napisał:
Wkładasz płyte z filmem na dvd i PS3 upscaluje go do 1080p np. Ale mało ma to wspólnego z jakościa filmu na blu-ray.

Dlatego wybór pomiędzy PS3 a X360 jest jasny, jeżeli oczekujesz czegoś więcej niż możliwości gry w pirackie gry i filmy standard definition (DVD). :cool:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Sorry chłopia ale ja myślę że Ty masz jakieś problemy ze sobą. Czy Ty wszystko w życiu tak generalizujesz? Czy każdy gracz na x360 to pirat? Czy każdy Anglik to brzydal? Obudz się chłopie bo zaczynam myśleć że to Ty masz jakiś kompleks pirata i by się od niego uwolnić kupiłeś ps3,bo go jeszcze nie złamali. Czy Ty masz pięć lat czy tylko starasz się nie mieć więcej? Czy Ty widziałeś na oczy upscalowane dvd do 1080p? Bo ja tak i powiem Ci że do Hd to takiemu filmowi daleeeeeeeeeeeeeeko żeby nie powiedzieć że nie ma różnicy między zwykłym dvd. I to jest ten twój argument przemawiający za ps3? Buhahahahaha
 
Ostatnia edycja:

qazar

Member
Bez reklam
Nie wolno zapominać że xbox360 również ma upscaler do 1080p , ale czy jest to argument do zakupu konsoli ? Nie, konsola służy do grania a nie do oglądania filmów, a że xbox 360 ma więcej dobrych gier(i więcej gier ogólnie) to nawet nie ma co wspominać...
 

Bambolo82

Banned
SierzantHarris napisał:
Sorry chłopia ale ja myślę że Ty masz jakieś problemy ze sobą. Czy Ty wszystko w życiu tak generalizujesz? Czy każdy gracz na x360 to pirat? Czy każdy Anglik to brzydal? Obudz się chłopie bo zaczynam myśleć że to Ty masz jakiś kompleks pirata i by się od niego uwolnić kupiłeś ps3,bo go jeszcze nie złamali. Czy Ty masz pięć lat czy tylko starasz się nie mieć więcej? Czy Ty widziałeś na oczy upscalowane dvd do 1080p? Bo ja tak i powiem Ci że do Hd to takiemu filmowi daleeeeeeeeeeeeeeko żeby nie powiedzieć że nie ma różnicy między zwykłym dvd. I to jest ten twój argument przemawiający za ps3? Buhahahahaha
Każde PS3 ma Bluray i można oglądać Matroskę (po 5 minutowej konwersji z PC), a część X360 nie ma nawet HDMI. Zejdźmy na ziemię, i przyznajmy że dla dużej części posiadaczy x360 piracenie to duży plus.

Muszę przyznać że jak byłem dzieciakiem to grałem w pirackie gry. Po prostu kasy nie starczało żeby zagrać wszystkie tytuły i nie być z tyłu za kumplami. Teraz mam 26 lat i stać mnie spokojnie na zakup 1-2 pozycji miesięcznie, co mi w zupełności wystarcza. Gram sporadycznie i cenię ponad wszystko jakość gier a nie ich ilość.

Ostatnio byłem w Empiku i zauważyłem, że zakup x360 wygląda dość niecodziennie i egzotycznie: klienta bardzo interesuje wersja i producent napędu w oferowanym mu Xbox'ie. Ciekawe dlaczego, he he?

A jeżeli chodzi o upscalowanie to ma one sens, ale nie na TV mikrusach 32" lcd. U mnie na 92" zdecydowanie upscale coś daje. Wciąż daaaaleko do jakości Bluray i Matroska, ale zawsze jest więcej detali w obrazie. Akurat mam szczęście korzystać ze skalera wysokiej jakości w dedykowanym projektorze do kina domowego HQV Silicon Optix, który zdecydowanie jest skuteczny. Szczerze to nawet nie wiem jak działa skaler PS3 a czy tak okrojony sprzęt jak x360 go wogóle ma.
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Człowieku wstyd mi za ciebie, że mieszkamy w tym samym mieście. Dorośnij trochę.
Kurczę stać Cie spokojnie na 2 gry w miesiącu..... nie no jesteś gość :hihi:
Z różnymi ludzmi się na codzień spotykam, ale takiego co najmniej powiedziawszy, wyjątkowego człowieka jeszcze nie spotkałem.
Weź się za prace a może do czegoś w życiu dojdziesz, bo póki co tylko przed ekranem siedzisz i w gierki pykasz. Żenada.

Sorki za wtrącanie się w nie moje sprawy ale zdenerwowłem się.

Tak na m
 

Bambolo82

Banned
asoz napisał:
Człowieku wstyd mi za ciebie, że mieszkamy w tym samym mieście. Dorośnij trochę.
Kurczę stać Cie spokojnie na 2 gry w miesiącu..... nie no jesteś gość :hihi:
Z różnymi ludzmi się na codzień spotykam, ale takiego co najmniej powiedziawszy, wyjątkowego człowieka jeszcze nie spotkałem.
Weź się za prace a może do czegoś w życiu dojdziesz, bo póki co tylko przed ekranem siedzisz i w gierki pykasz. Żenada.

Sorki za wtrącanie się w nie moje sprawy ale zdenerwowłem się.

Tak na m
Sympatyczny jesteś. Czy urodziłeś się w Gdyni albo Gdańsku? Z tak ciosaną wymową, chyba zaliczasz się do ludności napływowej z PGR-u?

Co w tym złego ze jednym z moich hobby jest granie w gry wideo?
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Niesądzisz, że 26 lat to już odpowiedni wiek, aby dorosnąć ?? Zostawiam Was z nim. Naszczęscie konsole to nie mój konik.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
asoz napisał:
Niesądzisz, że 26 lat to już odpowiedni wiek, aby dorosnąć ??
Dużo dorosłych gra w gry wideo. Świat się zmienia, nasze pokolenie takie jest i część wychowała się m. in. na grach komputerowych.

Moja kariera rozwija się poprawnie. Pieniędzy starcza mi na moje różne hobby. Ja spędzam wolny czas m. in. na grach wideo, nigdy natomiast nie wypełniam Nimi swojego czasu. Grunt to kultura spędzania czasu wolnego, jak się pracuje 8-10 godzin dziennie.

Ile masz lat? Co porabiasz na tym forum? Jaki jest twój "konik"? Chyba jest coś jeszcze oprócz szydzenia z innych?
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
Bambolo82 napisał:
Dużo dorosłych gra w gry wideo. Świat się zmienia, nasze pokolenie takie jest i część wychowała się m. in. na grach komputerowych.

Moja kariera rozwija się poprawnie. Pieniędzy starcza mi na moje różne hobby. Ja spędzam wolny czas m. in. na grach wideo, nigdy natomiast nie wypełniam Nimi swojego czasu. Grunt to kultura spędzania czasu wolnego, jak się pracuje 8-10 godzin dziennie.

Ile masz lat? Co porabiasz na tym forum? Jaki jest twój "konik"? Chyba jest coś jeszcze oprócz szydzenia z innych?

osobiscie mam 15 lat ale cenie ludzi którzy mimo już dosrosłego wieku potrafią interesować sie grami gry to coś co bedzie łączyło w przyszłości pokolenia.

EDIT:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=21449 wystarczy wejsc na ten temat i juz wiadomo co lepsze xD
 

marcin0903

New member
Widać, że kolega wyżej nie miał najwyraźniej doczynienia z inną konsolą (X360 o Wii nie wspominając) na dłużej. Zainteresowani wiedzą, że X360 ma już o wiele mniejszą awaryjność po wprowadzeniu Falconów.
 

Bambolo82

Banned
Ostatnio gdzieś przeczytałem że teraz Xbox360 będzie sprzedawany z dyskiem "aż" 20 GB za "jedyne" 1049 zł. Cudownie, że reszta może sobie dokupić dysk. Co za wzruszająca troska Microsoft'u:rolleyes:. Co więcej, przedłużono "promocyjne" 36 miesięcy ochrony aż płyta główna X'a upodobni się kształtem do miski na zupę i zaświeci się "czerwony pierścień". Jestem wzruszony tą dbałością:rolleyes:

Wszystkie obecne i przyszłe gry na X'a "gratis" na DVD i będą rozdawane graczom za darmo; he he. Jestem poruszony i szczęśliwi.

Developerzy niekoniecznie.

PS. Wrogie siły kłamliwie doniosły, że Microsoft wypuścił na rynek i sprzedał kilka milionów konsol x360 bez HDMI. Czy to prawda?

Mój 13 letni kuzyn dał mi wielki i największy hit na x360 pt. "GTA4" i powiedział że muszę mu oddać 5 zł tylko za czyste płytki z Tesco. Ucieszyłem się. Czy to oznacza że wszystkie gry na X'a są za darmo? Jeżeli tak, to czy Square-Enix rozda za darmo Final Fantasy XIII? Do kiedy potrwa ta promocja?

Powiedziałem mojemu kuzynowi, że chciałbym pograć u niego na x360 w COD4 z kolegami po sieci. Na to, on wyrwał mi pada z rąk i powiedział, że to mnie będzie ekstra kosztowało. Byłem zdezorientowany i było mi smutno. Co on miał na myśli, jak powiedział że to "mnie będzie kosztowało" i "to se zapłać abonament"? Chodzi o abonament radiowo-telewizyjny? Dlaczego mam go zapłacić? Dlaczego z góry? Czy 100 zł wystarczy?

Mieszkam w 2 poziomowym szeregowcu. Mam laptopa i komputer, dlatego korzystam z bezprzewodowego internetu WiFi. Nienawidzę kabli. Czy Xbox360 obsługuje standard Wifi "g" czy "n". W sklepie powiedzieli że albo muszę pociągnąć kabel albo dokupić kartę WiFi do Xbox'a360 za 200 zł. Przeraziłem się, bo wydawało mi się że Xbox jest tańszy od PS3. Czy to prawda że muszę coś dokupic żeby mieć bezprzewodowy internet z xbox'em 360?

Mam pytanie jeszcze, bo nie mam jeszcze Xbox'a360. Co to jest ta rewolucyjna laserowa technologia "DVD" w konsoli x360? Usłyszałem jak mój kolega wymawia to tak: "diwidi". Czy to jest odpowiedź Microsoftu na przestarzały napęd "Bluray" (czyt. "blurej") w Sony? Chyba DVD jest lepsze od Bluray bo trzeba za nie więcej zapłacić Microsoft'owi? Co bardziej opłaca mi się zrobić? Kupić PS3 z 80 GB za 1350 zł czy też napęd Bluray oraz Xbox'a 20GB z kartą WiFi za 2100 zł? Czy warto dopłacić te 800 zl za "DVD" w Xbox360? Proszę o poradę, bo nie wiem co robić i czy mój telewizor FullHD potrafi obsłużyć wysoką jakość NextGen x360 DVD.

Co jeszcze muszę dokupić do Xbox'a w przyszłości? I ile to będzie kosztować?
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
Dla mnie jako 32-letniego gracza, najważniejszymi argumentami przemawiającymi za daną konsolą są GRY na wyłączność. Dodatkowo złożyło się tak, że i pad lepiej mi pasuje od X360 niż z PS3.
Obecnie większość gier jest dostępna na wszystkie platformy i to bardzo mi się podoba. Pisanie o parametrach, rozdzielczościach i napędach jest żałosne. Ważny jest efekt jaki widzimy na ekranie, słyszymy z głośników, a na dziś to na obu konsolach jest praktycznie taki sam.

Znam Bambolo82 z działu o projektorach, gdzie przekonywał wszystkich o jedynym słusznym wyborze. Jak to mówią „moje jest najlepsze" i to na tyle z mojej strony.
Pozdro dla wszystkich growych maniaków:cool:

P.S. Bambolo82 wymienił kilka tak niepodważalnych zalet PS3, że praktycznie X360 po za grami nie ma się czym bronić:D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry