Playstation 3 czy moze jakis dobry Blu-ray player?

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Witam. Jak w temacie... co lepiej kupic? Playstation 3, czy jakis dobry player? Czy Playstation ma jakies rozbudowane opcje ustawiania obrazu(kolor, janosc, kontrast itd)?
Czytalem, ze Playstation dosc dobrze spisuje sie jako odtwarzac blu-rey`i - ponoc lepiej niz wiekszosc tanszych odtwarzaczy. Za PS 3 musialbym dac ok 200 funtow(ok 1k zl). Czy kupie za to jakis zdecydowanie lepszy odtwarzacz? Pozdrawiam
 

tetris.

Banned
PS3 jest bardziej wszechstronna. Obejrzysz dobrej jakości film a w dodatku jak będzie Ci się nudzić możesz sobie pograć
 

bluray

Banned
PS3 to znakomita maszyna do mediów.
Ma jednak wady;
nie czyta mkv, nie współpracuje z ex HDD w NTFS, ma głośne chłodzenie (czasami nawet bardzo).

Poczytaj o ASUS BDS-700.
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Poczytalem TU i nienajlepiej to wyglada :/
Potrzebny mi odtwarzacz tylko do blu-ray, ewentualnie z 3D. Obsluga wszelakiego rodzaju formatow plikow nie jest wymagana - i tak odpalam filmy na komputerze. Liczy sie bardziej jakos obrazu, funkcjonalnosc i jakies fajne bajery ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To chyba darowałbym sobie. Kiedys, kila lat temu, był to bardzo dobry BD w swojej klasie, jesli nie najlepszy. Funkcji obrazu i audio nie ma za wiele, lecz mimo to obraz i audio jest b. dobry, ale tak jak pisze kolega, czsem bardzo glosna. Ja mialem pecha. Po kilku minutach włącza się wentylator, co skutecznie odbiera przyjemność oglądania. Kupiłem oddzielny odtwarzacz. Jesli nie zalezy Ci na funkcjalch mulitmedialnych, grach, to jesli chcesz wydac 1000 zł kupisz niezły sprzęt.
 

bluray

Banned
" kolor, janosc, kontrast"
Te nastawy ma każdy TV.
Zadowoli Cię każdy BD player.
Nawet Low-End od Samsunga czy LG.W cenie do 300 pln.
Jakość obrazu nie stanowi dla obecnych playerów najmniejszego problemu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PS3 jako player BD to nie jest zly pomysl w swojej klasie cenowej (generalnie to bdb player BD o czym mozna poczytac w sieci), takze _zdecydowanie_ lepszego nie kupisz w tej cenie, tu nie bedzie zadnej przepasci, ale moze byc lepiej i jak to ma byc faktycznie bezkompromisowo to kup dedykowany.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
na PS4 trzeba jeszcze poczekać :) ceny na początku będą wysokie i problem z grami no chyba że chcesz czekać to kup sobie na razie jakiś prosty tani odtwarzacz i już:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czekac zawsze mozna, ale szkoda zycia. Cena za PS4 tez bedzie poczatkowo oscylowac bardzo wysoko. Ja kupilem jakis czas temu (druga ps3) slima 320gb uzywke w idealnym stanie z kablem HDMI + gwarancja. Cena ok.600zl.
 
Do góry