PLAYER HD do 1000zł

jordan

New member
Witam przymierzam sie do odtwarzajki HD co mnie interesuje to montaż dysku w środku, opcja wifi oraz torrent, oczywiscie MKV do 1080P oraz kodeki HD, no i HDMI oczywiście zebym mogl puscic przez amplituner.

jest na rynku teraz tyle ze juz nie wiem sam.

rozmyślam na temat:

Popcorna A110
ICYBOX MP309HW
EGREAT M31B
MARKUS NTD37L

i tez pytanie bo wszystkie playery maja opcje wifi czy mozna tam wrzucic dowolna karte wifi ? czy musi byc dedykowana.

który z nich bedzie najlepszy

czy moze cos przeoczylem ;-) i jesli tak to prosze o porady fachowcow :) i ewentualnie doradzenie czegoś innego
 
jordan napisał:
Witam przymierzam sie do odtwarzajki HD co mnie interesuje to montaż dysku w środku, opcja wifi oraz torrent, oczywiscie MKV do 1080P oraz kodeki HD, no i HDMI oczywiście zebym mogl puscic przez amplituner.

jest na rynku teraz tyle ze juz nie wiem sam.

rozmyślam na temat:

Popcorna A110
ICYBOX MP309HW
EGREAT M31B
MARKUS NTD37L

i tez pytanie bo wszystkie playery maja opcje wifi czy mozna tam wrzucic dowolna karte wifi ? czy musi byc dedykowana.

który z nich bedzie najlepszy

czy moze cos przeoczylem ;-) i jesli tak to prosze o porady fachowcow :) i ewentualnie doradzenie czegoś innego

Polecam rozpatrzyć najnowszy player HD Woxter icube 750, ma to wszytko a ponadto jest najtańszy
 

p0gr0m

New member
ja bym

proponowal chyba zakup tvixa 6500a, badz co badz nie ma w nim opcji torrent, ale jest to sprzet sprawdzony, chwalony i ladny. Sam go posiadam od prawie roku i byl to moj jeden z lepszych zakopow na jaki sie zdecydowalem.
 

jordan

New member
a powiedzcie mi co do popcorna czy ta sieciowka WN-100 musze ja kupowac ? czy znajde jakis tanszy zamiennik bo czytalem ze mozna dokupic jakiegos TPlinka na tym samy chipsecie i bedzie git ;-) czy to prawda ?

edit:

zamowilem popcorna + TP-Link TL-WN821N bo to to samo co WN-100 a polowe tansze ten sam chipset itp itd :)
 
Ostatnia edycja:

Jarzeb

New member
podziel się opinią
sam się przymierzam i do 1.000pln bardzo ciężko coś sensownego...

ten tvix może i jest dobry ale cena już nie
 

jordan

New member
No ok juz ci pisze...

Mam juz tego popcorna + WDC 1TB GREEN i na sieciowke czekam jeszcze bo kolo na allegro cos tam sie obija dziś ma być.

Pierwsza instalacja wymaga neta wiec musialem podpiąć po kablu go. Formowatowalo sie chwilke i instalowalo tam aplikacje.

Póki co mialem problem z napisami bo mi sie przyspieszaly albo spowalnialy okazalo sie ze trzeba tam przy eksporcie dawac 23.976fps do .srt i po tym wsio zaczelo latac.

filmy narazie wszystkie lapie od divxow przez DVD i do tego pliki .iso bez problemu oraz wszystkie .mts i .mkv ktore sprawdzalem chodza bez zajakniecia obraz zyleta

dodatkowo mozna sobie troche go ustawic wg swoich potrzeb tzn tematy mozna sobie wrzucic swoj i fajnie to smiga ;-)

ja jestem zadowolony jeszcze tylko wifi podepne i bede sprawdzac torrenty :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jordan napisał:
No ok juz ci pisze...

Mam juz tego popcorna + WDC 1TB GREEN i na sieciowke czekam jeszcze bo kolo na allegro cos tam sie obija dziś ma być.

Pierwsza instalacja wymaga neta wiec musialem podpiąć po kablu go. Formowatowalo sie chwilke i instalowalo tam aplikacje.

Póki co mialem problem z napisami bo mi sie przyspieszaly albo spowalnialy okazalo sie ze trzeba tam przy eksporcie dawac 23.976fps do .srt i po tym wsio zaczelo latac.

filmy narazie wszystkie lapie od divxow przez DVD i do tego pliki .iso bez problemu oraz wszystkie .mts i .mkv ktore sprawdzalem chodza bez zajakniecia obraz zyleta

dodatkowo mozna sobie troche go ustawic wg swoich potrzeb tzn tematy mozna sobie wrzucic swoj i fajnie to smiga ;-)

ja jestem zadowolony jeszcze tylko wifi podepne i bede sprawdzac torrenty :)

no wszczeniej pisales
"tylko chyba nie dziala DTS HD DTS MA itp itd a chcialbym miec juz wszystko"
a jak ta sprawa?
 

jordan

New member
dokladnie ma full kodeków hd DTS MA DTS TRUE HD DTS itp id mam yamashke 663 wiec ma wsio ;-) i dziala wsio przez hdmi puszcza dzwiek bez problemow
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
hm, to fajnie, ja w tej chwilio bede mial sam wzmacniacz dosc leciwy wiec czy on wypusci dzwiek do niego?
pozatym duzo sie narobilo tych playerkow, WD, X, Popcorn, ASUS itd
 

jordan

New member
Panowie ma ktos podpieta kukurydze przez wifika ?? bo dzis zakupilem tego TPLINKA na Atherosie i mam problem z asmaxem AP-604G wogole nie laczy sie z nim ani z WPA2 zabezpieczeniem ani z golym ani nic nie ma zadnych blokad MACA nic.. po prostu widzi siec ale sie nie laczy czym to moze byc spowodowane ? czy musze ustawic jakis channel czy jest to obojetnie ? mam na AUTO. ten accespoint jest dosyc stary tzn ma FW z 2006 i nie ma akutalizacji juz do niego czy moze byc tym spowodowane ? chce kupic LINKSYSA WRT120N-EE czy ktoś go posiada i chodzi mu to ? z jakimi routerami/accespointami wam chodzi ?? i jest tylko scanning i koniec.
 
Do góry