Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

grygiel

New member
No dobra może ponad 200 zeta to przesada ,ale w takim razie stawiam na full opcje za 199zł i przypuszczam ze mogą zrobic tak jak w telefonach im droższy abonament bierzesz tym niższa cena dekodera, ale jeszcze 1 godz.:) i będzie wiadomo.
 

jokers

New member
Pierwszy fallstart w internecie na stronach ITI :)
Dokladnie o godz 11 zamiast o 12 a przed jedenasta bylo odliczanie w sekundach pojawila sie nowa informacja na stronie http://www.itineovision.pl/
strona dokladnie wygladala tak:
itifalstart.png


Zauwazcie na zegarek u dolu ze byla dokladnie godz 11 :)
Szkoda ze nie pojawila sie bardziej obszerna informacja o tej godzinie czyli logo itp :) ale wpadka jenak byla :)
 

chocio

New member
autorus napisał:
Komisja śledcza do spraw banków niezgodna z konstytucją, tyle dobrych wiadomości juz dawno nie słyszałem. A jeszcze przecież najleprze przed nami. :)

:hmm:
Proszę, bez polityki na tym forum! Zwłaszcza, że to nie pierwszy raz...
:blagam:

- - - - - - - - - - - - - - - -
Smartek napisał:
Hmm, to juz zostaje ich 8 (2 dla nas).

Właściwie to tylko 7 (3 dla nas!)
 
Ostatnia edycja:

chocio

New member
A czytaliście to: http://wiadomosci.onet.pl/1406685,16,item.html

"Krótki" fragment za Onetem:

"Telewizja przyszłości ma mieć rozdzielczość dwa razy lepszą niż dzisiejsze kino - informuje "New Scientist". Japońska telewizja NHK pracuje nad standardem, który ma nosić nazwę Ultra Hi-Vision (UHV).
Przy 4300 liniach po 7680 pikseli obraz tworzyłyby ponad 33 miliony pikseli - 16 razy więcej niż w przypadku wchodzącej obecnie na rynek telewizji wysokiej rozdzielczości i dwa razy więcej niż daje profesjonalna kinowa taśma 70 milimetrów."
 

Smartek

New member
Czy to nie dziwne, ze az 4 LCDki pojda do uzytkownikow jednego forum? ;-D

Odliczanie trwa, a na TVN24 sprawy polityczne i przed chwila mila Pani poinformowala, ze o 12 relacja z czegostam.. :-/.
 

Smartek

New member
No i mamy Gilowska i Leppera na ekranie ^^.

Juz po platformie, telewizjanowejgeneracji.pl nie dziala ;-).
Ide do tego lekarza, wroce to sobie poczytam..
 
Ostatnia edycja:

goostol

New member
jak dla mnie to jest kpina ze nie wiadomo ja kto naglasniaja zeby wkoncu nie moznabylo tego zobaczyc. pisza ze na onecie mozna obejrzec ale echo. na dzien dobry mnie zrazili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry