Plastik LG czy jakieś drewno do 1400zł! help

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie pamietam juz modelu, dosyc wysoki jak na te ktore stoja w sklepach, ale sa tez Samsungi po 5tys. z fajnym dizajnem dla tych co niechca gracic pokoju duzymi kolumnami, ten gral bardzo fajnie, oczywiscie w tej cenie mozna zlozyc KD na "drewnie" duzo lepsze, ale nie kazdy ma taka potrzebe/wymagania.
Wspomniany Samsung, nie mial dynamiki, zero przestrzeni, taki Z5500 zmiatal go pod kazdym wgledem. Za to Pioneer ktorego tez kiedys mialem gral o niebo lepiej. Tak czy inaczej bez odsluchow sie nie obedzie.
 
Ostatnia edycja:

szymon0018

New member
Jako że nie miałem do czynienia z tego typu sprzętem, dlatego zdaję się na relacje innych. W media markt niedaleko mnie nie ma jamo s506, więc niestety ich sobie nie posłucham...

Moje wymagania to przede wszystkim dobry bas, bo chcę żeby było czuć potęgę, np w filmie "Mroczny Rycerz". The Dark Knight OST 4 Aggresive Expansion - YouTube 3:53 do końca. Chciałbym, żeby sceny z taką muzyką wgniatały w fotel.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potege powiadasz, to radze dozbierac sporo aby czuc to co dla mnie jest z definicji "potega".
Pytanie co to znaczy tez dla Ciebie "potega". Jak ubierzesz dobre sluchawki tez bedziesz mial potege. Znam Batmana na wylot i u mnie wbija w fotel, nie ma co tego porownywac do plastikow, to inna bajka. Jezeli dla Ciebie potega to budowanie sceny, to przesluchaj Z5500, jezeli to dla Ciebie bedzie nieporozumieniem, to daruj sobi plastiki i kazde inne do 1800zl i idz w drewno - dobrze dobrane drewno.
Ja naleze do osob ktore ciesza sie z odbioru na sprzecie audio za 30tys. jak i na wspomnianych Z5500, ktore kosztuja 30x mniej. Natomiast wspomniany Samsung 2tys.+/- nie nadawal sie nawet do sluchania radia jak ktos juz to zauwazyl.
 

szymon0018

New member
Kiedyś myślałem nad samsungami i innymi plastikami, ale ktoś zdążył mi ten pomysł wybić z głowy ;)

Na pewno w zwykłym tv nie ma "potęgi". Oglądanie z tymi głośniczkami mnie po prostu męczy...
 

Jarek1973

New member
Miałem często u rodziny. To było kino Samsunga. Niestety porównując je do tego, które teraz mam to ogromna różnica, której bym nie chciał doświadczać na co dzień z tym plastikowym kinem. Jednak wybór sprawa gustu, wymagania i zasobności portfela.
 
Do góry