plasma 46 lub 50 cali do jasnego pokojuz roletami

tommyk74

New member
Witam. Poszukuje dla siebie plasmy minimum 46 cali moze być 50"
Wiem że nie ma złotego środka na wszystko ale mam planowany budżet do 6000 zł.
Myslałem o Panasonicu TH-46PY85 bo nie ma jescze 50 cali z tego modelu. Czy będzie to trafny wybór? A może nie szaleć i kupić np TH-50PV700P ?
Pokój z aneksem kuchennym bardzo jasny( dużo słońca) są rolety więc można zrobić sale kinową.
Odległość do kanapy jakieś do 3m do stołu jakieś 6m.
Główny syganł to Satelita z dekodera Dreambox noszę się z zamiarem zmiany na dekoder HD. Sporadyczne odtwarzanie bajek na DVD, myślę o sporadycznym podłączaniu peceta z filmami w HD póki na dobre nie będzie więcej kanałów HD oraz podłączaniu konsoli PS3.Narazie brak noszę się z zamiarem kupna jeszcze w tym roku.
A moze jakiś inny telewizorek?
Szukam gdzie mogę kupić nie drogo i na raty z własnym wkładem powiedzmy 2000 zł.
W sumie to składa się że moi rodzice też chca nabyć. Tylko oni za gotówkę a ja częściowo na raty. Temat telewizora dla rodziców w innym poście.
KIKI moze masz jakiś pomysł ?
 
Ostatnia edycja:

wader11

New member
Na pewno ten Panas spełni twoje oczekiwania - jest trochę recencji na polskich i zachodnich serwerach. Jeżeli chodzi o konkurencję to jeszcze LG PG6000 i on występuje w 50 calach w przyzwoitych cenach . Ten LG ma ładny design tu na pewno ma przewagę nad Panasem ale już skaler SD i moim zdaniem - kolorki nie za bardzo . Ale to moje odczucie niektórym własnie Panas wydaje się za "ciemny i mało żywy" :) . Jeszcze coś w 50" - Samsung 451 . Jednak Samsun jak dla mnie jest za "mdły" :) . Aha Samsung i LG to nie są Full HD więc to także inna półeczka :). Pozdrawiam i polecam wyprawy do zaopatrzonego sklepu albo prezentacje w domu .
 

Leszczu

New member
Ja oczywiscie polece ci Panasa jakis PY najdrozszy to TH50PY800 za 7700
mozna wziasc na raty co do Lg ja np nie polecam bo jak sie nie mysle to on ma 1080 rozdzielczoisc??:hmm: Obudowa ładna ale nie przeciez na obudowe bedziesz patrzec:grin:
 

tommyk74

New member
Mnie zależy na wielkości ekranu wolałbym 50 cali obudowa ma najmniejsze znaczenie. Panas ma dużo wspomagającej elektroniki nie wiem jak inni LG, samsung. A co myślicie o starszym 50PV700p? W ogóle można go jeszcze kupić jest dużo tańszy nie ukrywam że Euro już w niedziele. :)
 

zbig1972

New member
Ja mam ten sam dylemat co ty. Wydaje mi sie że najrozsądniejszym wyborem jest TH-50PY800. Poczekaj trochę. Zaraz się pojawią nowe testy. Po Euro2008 cena powinna trochę spaść. Ja go chyba kupię w okolicach października. Odbieram wtedy chatę. Salon bedzie miał 32 m2 w formie lekkiego prostokąta. 2 Okna i balkon na jednej długiej ścianie i drzwi balkonowe na krótszej. Planuje wszystkie zasłonić roletami nieprzepuszczającymi światło. Kanapa 4m od ekranu. Plasma na ścianie. Chyba dobrze to wykombinowałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zbig1972 - zdecydowanie extra - choć na obniżkę chyba za wcześnie będzie.

tommyk74 - U Ciebie brałbym 46" zmieścisz się w klasie cenowej i ta bliższa odległość w SD Cię nie przytłoczy.
 
Do góry