Planowane zakupy

Kacper89

New member
Wiec planuje w sierpniu (morze za wczesniej zeby pytac ale wiedz nie zaszkodzi....) kupic jakisz porzadny tv Lcd Plasma czy tylno projekcyjny.

Wiec z tego co czytalem musze podac gdzie i jak bedzie urzywany tv

Pora w nocy zawsze w ciemnościach albo w półmroku
Do czego podepnę? Do kompa albo do x360 albo do jakiesz kablowki hd. (Pytanko czy glosniki 5.1 da sie podlonczyc bezpośrednio do telewizora czy będę musiał podłączyć do sprzętu którego będę używał w tym momencie...?)
K ciał bym telewizor na lata wiec plasma nie uśmiecha mi sie 60000 godzin i wywalam lcd podobno też sie wywala wiec wybór pada chyba (jeżeli odradzicie to nie) na najmniej awaryjne i trwalsze tylniaki.. Jedyna ich wada to chyba ta lampa która morze w czasie będzie taniała i zmiana nie będzie wynosić ciągle wydatek rzędu 800zeta tylko stopniowo co raz mniej. Patrzyłem akurat na soniaki to maja 5 lat gwary to mnie bardzo zachęciło bo sprzęt sony to zawsze gwarancja dobrej marki miałem sprzęt sony i nigdy mnie nie zawiodły morze mialem farta ale nie wiem jakie jest wasze zdanie (oprócz video)....). Mam 3 -4 metry od tv wiec opłaca sie brać full hd czy hd ready wystarczy? Chodzi mi o to żeby w przyszłości nie mieć gorszej jakości np. xbox720.... Bedzie dużo różnicy pomiędzy filmem oglądanym z 3-4 metrów w hd ready czy w full hd? Budżet będzie gdzież około 6,5 kawli max wiec lepiej brać hd ready (w tej technologi to chyba 1280 na 1024?) i większy i z bajerkami czy full hd? Ja popatrzyłem na ten tv mam nadzieje ze stanieje SONY KDS-55A2000 full hd czy są lepsze?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poniważ zakup ma być w sierpniu - to wierz mi jeszcze bardzo wile się zmieni na rynku cenowym i produktowym.
Wg dzisiejszych kryteriów to plazma Pioneera spełniłaby wszystkie Twoje oczekiwania. I owe 60000 zł to jest niewyobrażalnie dużo czasu.
Daje to bowiem przy 8-miu godz. dziennie 21.5 roku.
Jak sięgniesz wstecz pamięcią to 20 lat temu była telewizja czarno-biała a Twój dzisiejszy model będzie się nadawał do muzeum.
Zbieraj doświadczenie a zakup pozostaw na kilka dni przed zakupem.
 
Do góry