Piraci z Karaibów na Blu-ray tylko z 5.1 ?

v80trek

New member
Dzisiaj doszła do mnie paczka z 3 częściami Piratów z Karaibów na BD (lektor, napisy PL )
Zdziwił mnie fakt, że wszystkie filmy były nagrane tylko w systemie 5.1 - bez, DTS, Dolby True HD itd...
Czy to normalne ? Czy tylko na nasz kraj były wydawane takie wersje ?
 
Ostatnia edycja:

setunia

New member
Bez reklam
Zarówno w zapowiedziach, jak i w sieci wersja CEE, czyli również na nasz kraj posiada oprócz polskiego audio 5.1 DD dźwięk DTS HDMA angielski 6,1 o bitrate 4Mb/s. Nie wiem co i skąd kupiłeś.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Tak na szybko przejrzałem oferty w allegro z tym filmem i .... tam gdzie są polskie napisy i polski lektor jest 5.1 ale tylko DD. W wersji bez polskich napisów i lektora jest 5.1DTS i 5.1 PCM.
Aż ciśnie się na usta niecenzuralne "jakimi klientami do q....y jesteśmy ?" i co za debil coś takiego wydał ? No, chyba, że sie mylę.
Tutaj blu-ray.poral.net napisali, że ma DTS HD, ale na okładce filmu nic o tym nie ma.
 
Ostatnia edycja:

dread

New member
Bez reklam
Jest na 100% DTS-HD MA - osoba, która prowadzi blu-ray.poral.net nie spisuje danych z okładki (które często mijają się z prawdą) tylko sprawdza "fizycznie" zawartość płytek.

Zresztą na konkurencyjnym forum ktoś wkleił screena z polskiego wydania.
link
 

gatar

Active member
Bez reklam
A ... to przepraszam.
Faktycznie jak poczytać inne forum to posiadacze tego wydania potwierdzają 5.1 DTS HD MA angielskie .. jest.
v80trek --> jak u Ciebie ? Masz jakieś dziwne wydanie, czy nie wiesz co masz ?
 
Do góry