PIP w lw5500 (570s)

nev7

New member
Witam
Mam pytanie czy model lg lw5500 (570s) posiada funkcję PIP?

Rodzice chcą kupić sobie nowy tv do 3500zł i chcą, aby był taki, który starczy im na minimum 5 lat. Ale zależy im na funkcji PIP. W specyfikacji tych modeli nie widziałem, aby była wymieniona. Ale może ktoś z posiadaczy tych tv będzie mógł potwierdzić ten fakt.

Jeśli nie mają tej funkcji to może ktoś może polecić jakiś tv (najlepiej 3D), który posiada tą funkcję.

Jeszcze 1 pytanie: Jeśli oglądam tv głównie przez dekoder CP to czy dvb-s jest potrzebne?? Czy to działałoby gdybym miał podłączoną antenę sat do tv i tam włożoną kartę cp?
 

nev7

New member
jeśli kogoś to interesuje to dowiedziałem się od pomocy technicznej lg, że telewizory cinema tv nie maja pip
 

K__M__L

New member
z tego co się orientuje to żaden tv jak do tej pory nie ma PIP`u (tego prawdziwego - TV na TV)
żeby posiadać taką funkcie musiałyby mieć 2 tunery TV.

PIP możesz wykorzystać jedynie w ten sposób:
jedno źródło to TV a drugie musi być zewnętrzne np komputer , odtwarzacz dvd lub coś w tym stylu.
 

K__M__L

New member
jeżeli chodzi o 2 pytanie to antene podłączasz do TV (DVB-S) i wkładasz do tv moduł cam z kartą od dostawcy telewizji. wtedy zewnętrzny dekoder nie jest Ci potrzebny
 

nev7

New member
Dzięki za info. tak właśnie myślałem. Mi tv z pip nie jest potrzebny bo mam tylko kanały z CP, nie mam zwykłej anteny. Moi rodzice chcą zmienić TV, ale w swoim starym CRT od LG mają PIP (tak jak napisałeś ten prawdziwy)
 
Do góry