PIP and PHILIPS

shat

New member
Hello!

Moze ktos z kolegow na forum mial doczynieniania z LCD PHILIPS 37PF5320/10...? Lub jego klonem w postaci innej wielkosci matrycy...? Nie wiem jak uruchomic funkcje PIP. Probowalem na rozne sposoby i mam informacje w menu, ze "funkcja jest niedostepna".

Podlaczalem:

1. VGA-DVI (komputer)
2. Component-przejsciowka-DVI (DVD)


Zostala mi tylko opcja DVI (karta graficzna lub DVD) do DVI w LCD.... Niestety nie posiadam tego konektora w komputerze (only VGA w notebooku) lecz zamierzam to po remoncie w domu zmienic w komputerze stacjonarnym. Zastanawiam sie tylko czy ten konektor udostepni mi ta opcje..

Probowalem dowiedziec sie OCB w serwisie :-( u czlowieka w dziale technicznym PHILIPS :-( ... Mieli odpisac na mail, rowniez :-(


Pozdrowionka serdeczne
 

shat

New member
Hello...

Niestety serwis Philips jest do D.... Dzwonilem, wysylalem.... Niestety do tej pory bez odpowiedzi... :-( (over 5 days) Dobrze, ze istnieja takie portale jak ten bo cos mozna sie dowiedziec od kolegow w temacie :) Aaaa rowniez pomoc innym... Czy moze spotkaliscie sie z podobna sytuacja jak moj poprzedni post w innycc LCD'kach...?

Pozdrowienia
 

shat

New member
Thanks!

Tak tez sie domyslalem... W Philips (inzynierowie-magicy) sciemniali, ze powinnienem ustawic nizsza rozdzielczosc 800x600 co dla mnie bylo kompletna bzdura...

Pozdrawiam
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Shat,

Dołączyłem niedawno do klubu posiadaczy 37PF9830/10.

U mnie po DVI hula ale nie chce znowu wyświetlać filmów.
Testuję ustawiania karty, które koledzy mi tutaj doradzali
no i... czekam na DP-600 żeby obejrzeć swoje filmy 1080i
com to je ściągnął z netu i amazonu.
 
Do góry