Pionner VSX-922 lub VSX-1122 - pytanie do Posiadaczy

martinezo

New member
Czołem

Mam pytanie do Właścicieli amplitunerów Pionner'a VSX-1122 i VSX-922.
Czy po włączeniu trybu przepuszczania sygnału przez HDMI w trybie standby wejścia można przełączać pilotem, czy tylko z panela czołowego. Czy działa to ze wszystkimi Waszymi urządzeniami źródłowymi podpiętymi przez HDMI ? Czy są wyjątki lub problemy ?

Jestem na etapie dojrzewania do wymiany Pionnera VSX-915.
Proszę o informacje i/lub rozwinięcie na temat ew. problemów z działaniem o które pytam.
Dla mnie musi to działać via pilot.
Dziecko oglądające swoje kanały w TV (eNbox) czy swoje filmy z Xtreamera nie musi włączać amplika.
Ja również do oglądania... informacji w TV ;)
Całością steruję Logitech Harmoniusz 700 - dlatego bezproblemowe przełączanie wejść HDMI w trybie standby via IR jest dla mnie bardzo ważne.
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
W Pioneer SC2022 można sterować pilotem, polecam ten model (nie jest wiele droższy od w/w)
 

martinezo

New member
Odbiegamy od tematu - 160/170% to nie jest "nie jest wiele droższy od w/w" ;)
Jest droższy o 1200/1400pln.
Dziękuje za info nt. SC2022.
 

freedi

Member
Ja mam 922,ale szczerze mowiac,to nie mialem czasu pobawic się nim :)posluchalem moze że 2 godziny...Jak bede w teraz w domu to sprawdze to o co pytasz.
A moze instukcja pomoze?wrzucalem w "instrukcjach" weersje pl.
 

martinezo

New member
Czołem
Mam obstrukcję.
We wszystkich używają sformułowań typu "dostępne z przycisków" ;)
W folderach - reklamują przełączanie z pilota...
Dlatego poprosiłem o organoleptyczną diagnozę Userów sprzętu.
Dziękuję za chęć pomocy - czekam.
Pozdro !

PS.
Gdzie wrzucałeś polskie tłumaczenie ? (link ?)
 
Ostatnia edycja:

pmalymaly

New member
Kolega jestem w posiadaniu modelu VSX-922 i sprawdzałem przepuszczanie sygnału dla Nbox i PS3 w obu przypadkach działa bez zarzutu. Co do przełączania wejść HDMI w trybie SB pilotem lub z panelu ampka szczerze mówiąc nie próbowałem.
 
Do góry