Pionner VSX-1015 Warto??

Milo

New member
Mam zamiar zmienić Amplituner i zastanawiam sie poważnie nad tym Pioneer'em z tego co czytałem opinie i recenzje są bardzo pochlebne.W tej cenie kupie coś lepszego???główne przeznaczenie to Filmy!!Głośńiki to zestaw 4xJamo E 510 E4Center i Subwoofer E 4SUB.4 pokoj 20m2 w przyszłości bede dokupywał 2 głośńiki stojące.Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz!!
 

k9driver

New member
Kupuj bez zastanowienia,amplituner jest niesamowity
rewelacja w kinie domowym i w stereo
posiadam taki model ,zanim go kupiłem spędziłem dużo czasu na odsłuchach i wybrałem moim zdaniem najlepszy

przemyśl tez zakup tańszego modelu vsx 915 bo do twoich głośników i pokoju 20m vsx1015 jest ''na wyrost'''
 

Milo

New member
Nie wezme juz coś lepszego a głośńiki może kiedys wogole zmienie wiec chcem miec juz na lata Amplituner jeszcze tylko bede musiał zmienic DVD i TV a pytałem się dlatego ze Yamahy są rwónie dobre ale widze że Pioneer nie ustepuje więc wezme go.Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!!

PS.Aż tak zle jest z moimi glośńikami??
 

jackuc

New member
k9driver napisał:
Kupuj bez zastanowienia,amplituner jest niesamowity
rewelacja w kinie domowym i w stereo
posiadam taki model ,zanim go kupiłem spędziłem dużo czasu na odsłuchach i wybrałem moim zdaniem najlepszy

przemyśl tez zakup tańszego modelu vsx 915 bo do twoich głośników i pokoju 20m vsx1015 jest ''na wyrost'''


A co sądzisz o vsx515 ? Salon 20m2, głównie muzyka + troche filmów
 

Dinek69

New member
k9driver napisał:
przemyśl tez zakup tańszego modelu vsx 915 bo do twoich głośników i pokoju 20m vsx1015 jest ''na wyrost'''
Witam!
Posiadam amplituner VSX-915, pok.20m2 glosniki AV-701 KODA+Sub Koda SW-850 i jest naprawde niezly. Wiele trybów odsłuchowych , automatyczna kalibracja no i rewelacyjny pilot uczący się. Wszystkie domowe piloty (aż 4) mam zaprogramowane w tym jednym, a samo "nauczenie: pilota z zestawu zajęło mi jakieś 0,5 godziny.
Ja jestem zadowolony.
Pzdr.
 
Do góry