pionieer vsx 919ah+jamo606+sub10

wierzbolx

New member
Witam.Posiadam zestaw jak w tytule od roku.Korzystam z niego okazjonalnie.tym bardziej mnie rozwscieczylo gdy na imprezie sprzet sie wylaczyl(zapewne przegrzal).gral bardzo glosno przez dluzszy czas i klops.pare minut ciszy i uruchomil sie ponownie.działa wzorowo ale nie probowalem juz tak go przemeczac.Moje pytania są nastepujace:czy vsx919ah nie wyrabia przy tych glosnikach??jak poradzic sobie z tym problemem?(chcial bym jeszcze urzadzic niejedna huczną impreze :))na co zmienic ewentualnie pionka?jakie pieniadze moge dostac za roczne vsx919ah w wzorowym stanie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny sprawdź używanych na allegro.
Do imprez to na Denona 1911, Harmana 255, Onkyo 608 - oczywiście jeśli ma być głośno.
 

Rurqa

New member
A onkyo 607? Posiadam takowy, ale nie sprawdzałem go jeszcze w warunkach imprezowych i nie chciałbym mu zrobić czegoś złego :)
 

wierzbolx

New member
xxx

Sprzet sporadycznie sluzy do glosnego grania ale niedopuszczalne jest dla mnie wylanczanie sie.czesciej uzywam go do filmow ale sama swiadomosc ze wydalem 2k na sprzet ktory nie spelnia moich oczekiwan doprowadza mnie do szalu.na nowy sprzet chce wydac od 2000 do 2500 i chcial bym o konkretne propozycje sprzetu ktory dobrze zagra w zestawieniu z jamo608.z gory dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi.
 

wierzbolx

New member
Po dlugim zastanowieniu wybor padl na onkyo 609.prosil bym o jakies komentarze zanim go zakupie.Chodzi mi o to czy bedzie to dobry wybor.No i czy ktos mi podpowie gdzie bedzie mozna go najszybciej dostac w rozsadnej cenie bo na ta chwile jeszcze nie jest dostepny.pozdrawiam i z gory dziekuje za odp
 
Do góry