pioneer, yamaha czy denon ?

Jaka firma kina budżetowego?


  • Total voters
    0

mateusz1987

New member
Witam!

Planuję zakup zestawu tv/audio do domu - amplituner pioneer, denon lub yamaha i do tego zestaw głośników, chciałbym zmieścić się w kosztach do 1800zł. Co polecacie? Proszę o opinie bardziej doświadczonych :D
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Jesli o mnie chodzi to Denon albo Harman no i oczywiscie nie bylbym soba nie wspominajac o Marantz'u choc nie wiem czy za 1800 sie teraz kupi jakis model. Yamaszka tez jest fajna ale jak dla mnie troszke plastikowa, na pionku kiedys sie zawiodlem kupujac odtwarzacz BD wiec nie polecam nikomu.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
...tylko przez jeden dzien w roku przez dziewice stapajace boso po rosie

Smiejcie się, ale gdzieś w jakiejś prasie audio czytałem, że jest firma, która wyciąga kable tylko przez jeden dzien w miesiącu (gdy pełnia), bo wg niej ma to wpływ na brzmienie. Przy tym, to podstawki pod kable to pikuś, Pan Pikuś :D
 

collider

New member
Bez reklam
Reklamowka z Biedronki, wasy, skarpety do klapek, VW Passat .......... Denon :razz: ;)
Oczywiscie zartuje.
Preferencje co do marki to jest indywidualna sprawa. Jednak moim zdaniem najlepiej jest skupic sie na poszczegolnych modelach i zwyczajnie je porownac.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Onkyo w kinie nie do przejscia? Hmmm... Bo ma THX, he he.... Czy to Onkyo, Pioneer, Yamaha, Denon, Marantz, czy inne modele z danego pulapu cenowego zagraja podobnie (w kinie domowym).
 
Do góry