Pioneer XC-HM82-K+ MA MR4 . . . ?

c19asso

New member
Poszukuję niedrogiego zestawu stereo dla teścia. Budżet 2500-3000 zł , salon 30m2, muzyka klasyczna, popularna muzyka lat 60'70'80'. Przyszły użytkownik sprzętu nie jest wymagający jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Do tej pory słuchał muzyki na plastikowym zestawie popularnej marki rtv o nie dużej mocy. Źródła dźwięku to radio, cd, tv mile widziana możliwość streamu.

Pioneer XC-HM82-K+ MA MR4 czy takie połączenie ma sens?
Jakieś inne propozycje?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nawet żebyś się zmieścił w budżecie to podłączanie kolumn wyżej wymienionych jest jeszcze bardziej dennym pomysłem
 

miroski

Member
Yamaha R-N303d plus Taga Harmony TAV606F v.3, 2400 zł. na znanym portalu aukcyjnym. Pełnoprawny amplituner sieciowy i duże kolumny o niezłej skuteczności. Zostaje 600 zł. na CD. Nowego raczej się nie kupi w tej cenie. Może być używany lub nowy ... Blu-Ray. Też sprawdzi się jako odtwarzacz CD skoro teść nie jest wymagający muzycznie.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
CD. Nowego raczej się nie kupi w tej cenie. Może być używany lub nowy ... Blu-Ray. Też sprawdzi się jako odtwarzacz CD skoro teść nie jest wymagający muzycznie.

Nie do końca ,w promocji wyrwie Denona DCD 520AE za 649zł ,warto dołożyć te 49zł na nowy sprzęt ,kupowanie BR do odtwarzania płyt CD jest trochę bez sensu

Jest jeszcze jedna opcja - Marantz MCR 611 ,dobry mały sprzęt

audioblog: Marantz Melody Media M-CR 611
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Drugie wydaje się dobre ,z tym że kolumny Pylon Pearl 20 zastąp Pylon Pearl 25 - są lepiej zrównoważone i mają lepsze oparcie w basie
 

Henry

Active member
Bez reklam
a co sadzicie o takich połączeniach?

Yamaha R‑N303d + Pylon Audio Pearl 20

Marantz MCR 611 + Pylon Audio Pearl 20
Jeśli nie boisz się zakupów z UK, to MCR611 dostaniesz o wiele, wiele taniej niż u nas, mnie kosztował poniżej 1400 zł, mam to polączone z Boston Acustics A seria i wydaje mi się, że w tym budżecie ciężko znaleźć lepiej grający zestaw.
Zresztą ostanio Krzysztofradio, który ma taki sam komplet robił ciekawe testy, odsluchał całe mnóstwo kolumn w różnych przedziałach cenowych, nawet wielokrotnie droższych i Bostony się obroniły.
 
Do góry