Pioneer VSX-LX 503 czy coś innego?

dratt

New member
Witam w ten piękny poranek.

Właściwie decyzję już podjąłem, ale chętnie wysłucham porad. Otóż od 10 lat używam Onkyo 578 i uznałem, że czas na zmiany - amplituner niestety gubi się przy odtwarzaniu dialogów w Dolby, często są zbyt ciche w stosunku do tła i muszę podnosić poziom centralnego głośnika, co nieco irytuje. A poza tym to raczej amplituner dość stary technologicznie i, co istotne, stać mnie mimo epidemii na lepszy:?. Myślałem o RZ 830, ale okazuje się, że nie wejdzie do szafki a małżonka raczej nie widzie go na szafce - i tyle w temacie. Opcja ku której się skłaniam to Pioneer VSX-LX 503, bo jest po prostu niższy a jak wynikaz tekstów w internecie to właściwie odpowiednik onkyo. I tu pytanie do Was - czy jest może jak aś lepsza alternatywa w podobnej cenie (ok. 4000 zł) i w wysokosci do 18 - 19 cm. Sprzęt głównie do filmów, może 10 % muzyki z cd, na razie gra z Q-Aqustic 1050i, ale dopuszczam myśl o zmianie kolumn (z czasem) na lepsze :).

Pozdrawiam.
Tadek
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Powinno być git z pioneerem. Co tu kombinować. Ampli przewyższa możliwościami kolumny wiec będzie ok. Jak coś to mamy w ofercie, sprawdź sobie cenę.
 

sypus

Member
Wymieniłem Onkyo RZ800 na tego Pioneera i jest gitara. Gra z Klipschami nowej serii RP w układzie 7.2.4
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Porównaj jeszcze sobie tego Pioneera z Pioneerem serii 7 np LX-701/704 itp. Tam jest klasa D. Jeśli szukasz ampli typowo do kina domowego to klasa D lepiej się sprawdzi
 

dratt

New member
Dzięki za informacje. Właśnie się dowiedziałem, że żona słuchałaby częściej muzyki, gdyby dźwięk był lepszy, więc chyba zostanę przy pierwotnym założeniu.
 
Do góry