Pioneer vsx 923

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam zamiar trochę zmienić swój sprzęt grający. Muszę się pozbyć zestawu AMC 3050, gdyż mam za dużo urządzeń, a AMC ma za mało wejść. I tutaj mam pytanko do użytkowników tego typu amplitunerów.
Vsx 923 będzie takim centrum dowodzenia. Mam zamiar do niego podpiąć tv, dekoder z kablówki, odtwarzacz BR, komputer, prawdopodobnie będzie jeszcze NAS. Jeśli tylko to będzie opłacalne, to chcę dokupić pod tv soundbar, aby móc cieszyć się dobrym dźwiękiem podczas oglądania filmów czy też koncertów lub grania na kompie. Jeśli chodzi o muzykę w stereo, to 923 będzie mieć do towarzystwa w drugiej strefie Avance Omega 503 (szkoda mi się ich pozbywać, bo grają ładnie, a dostałbym za nie grosze).
W skrócie rzec można, że potrzebuję ampli, do którego można podpiąć wszystko co się da.

Czy ten pionek podoła takiemu wyzwaniu?
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
HK odpada: 161 nie ma 2 strefy, pozostałe za drogie, do X2000 nie opłaca się dopłacać 300 zł, maranatza nie oglądałem, ale znalazłem ostatnio Yamahę 675 w promocji za 1700. Po za tym ampli musi mieć max długość ok 435 mm. 923 mogę kupić za ok 1400-1500 zł.
 
Do góry