PIONEER VSX-923 czy Denon AVR-X2000

Scrollek

New member
Cytat:
Napisał Scrollek Zobacz post
pionek i jbl to jest jakaś masakra. Pionka nie polecam słuchałem i oprócz mega wyposażenia nic konkretnego denon x2000 jak najbardzie ok. dorzuć jeszcze yamahe 773/775 i hk 171
LS60/80 to masakra? Jakoś nie wierzę :)

Autor tematu pisze że posiada jbl northridge e60 a Ty wyskakujesz z modelem LS60/80. Tym bardziej podpięcie LS60/80 do pionka vsx923 bedzie mega masakrą. Miałem "nieprzyjemność" słuchać ostanio ampli vsx 922 + indian line tesi 560 w stereo i to co usłyszałem wolało o pomstę do nieba. Tragedia do kwadratu. Kolumny czuć że mają potencjał natomiast ampli nie mógł z nimi nic zrobić. Nie próbujmy na siłę wrzucać pionka 923 do jbl to nie ma prawa zagrać.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie zgadzam się tylko z tym stwierdzeniem "JBL to masakra" połączenie to + to juz lepiej brzmi, choć sam słuchałem AA9+L880 i czapki z głów.
 

kaszub

New member
Miałem chwilę przymusowej przerwy w poszukiwaniach sprzętu i ostatnio zacząłem sie zastanawiać czy kupić wyżej wymienionego denona x2000 czy może używanego 3805 . Co radzicie?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Najlepszym wyjściem by było dozbieranie do X3000:) W tych czasach ampli powinien posiadać kilka wejść HDMI, przynajmniej jedno wyjście, dekodery HD czy autokalibrację, więc nie ma co się ograniczać i cofać kupując stary model bez tych bajerów.
 

Bandziorno

New member
Miałem chwilę przymusowej przerwy w poszukiwaniach sprzętu i ostatnio zacząłem sie zastanawiać czy kupić wyżej wymienionego denona x2000 czy może używanego 3805 . Co radzicie?
to już musisz sam zdecydować na czym Ci zależy teraz i jak to będzie wyglądało w przyszłości. mam ten "stary model bez bajerów" i myślę, że jeszcze nie raz mnie zaskoczy na plus. odtwarzacz z usb i wifi podłączony mam optykiem, tv też tak spięty, na konsolę jest miejsce, pre-out posiada, kalibracja działa świetnie, a o brzmieniu nie będę mówił - każdy ma inny gust.
mi pasuje w wyglądzie, brzmieniu, walorach użytkowych i jakości wykonania. poza pilotem, który raz w tygodniu chce mieć nowe baterie, nie mogę nic złego o nim powiedzieć. mimo 10lat wygląda nowocześnie, a gra bardzo przyjemnie.
w cenie x3000 masz 2x 3805, ale to Twoja kasa i Ty będziesz z ampli korzystał.
 
Do góry