Pioneer vsx-920

123MARTINEZ

New member
Chciałbym prosić fachowców o pomoc w doborze kolumn. Wybrałem PIONEER VSX-920 (wiem, że nie jest to nic szczególnego ale ma radio internetowe i możliwość odczytu mp3 z usb. Do tego zestaw jamo S606 HCS3 lub 506 hsc w konfiguracji 5.0.
I tu zaczyna się problem, które wybrać ? Pokój 20 m. kw. 60 % muzyka, reszta po troche. Chciałbym też je podłączyć w Bi-Amp . Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 

123MARTINEZ

New member
Myslałem nad tymi Jamo nie wiem czy są jakieś inne dobre w tej cenie. Czy podłaczenie ich w Bi-Amp coś da ? Będzie słychać lepiej ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych dwóch zdecydowanie Jamo 606. Będziesz miał dynamikę odpowiednią do ampli.
 

paradygma

New member
Osobiście poleciłbym Ci 606, słyszałem już taki zestaw i wydaj mi sie ze świetnie będą sie nadawać zarowno do muzyki jak i do kina, proponowałbym dokupic do tego suba, może SUB 210 JAMO.
Jak by co mogę ci podac namiary na sklep w którym tanio dostaniesz taki zestaw
 

markarkar

New member
witam korzystam z tego cacka od 5 miesięcy przed zakupem sprawdzałem w sklepach różne kombinacje , ale najlepszy dźwięk brzmienie i bass miały QUADRAL QUINTAS 5000 i tak tez zostało spisują się super więc moja rada jest taka bierz QUADRAL kupisz je za około 1200 zł na allegro mogę dać namiar bo też tam kupowałem i wszystko w porządku
 
Do góry