Pioneer VSX-919H-K

sharan1

Member
Witam.Mam pytanko jakim kablem i w jakie wejscie podlaczyc ten amplituner z plazma pioneera ,zeby bylo widoczne osd na plazmie?.Podlączalem przez wyjscie out hdmi w ampli do wejscia hdmi w kuro i nic :(
 

tom

New member
Musisz w menu Twojej plazmy pioneera uaktywnić tę opcję Kuro link, jeśli bedziesz potrzebował szczegółów chętnie pomogę ...

Pozdr
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
sharan1 mam co prawda VSX-819, ale chyba można podobnie - podłączyłem go z wyjścia komponent na wejście plazmy komponent i mam na ekranie OSD.
 

tom

New member
Sharan 1 masz może możliwość sprawdzenia jak odtwarzany jest dźwięk Dolby digital z kanału HBO HD. Mam problemy tylko z tym kanałem, dźwięk jest bardzo przesterowany. Sygnał podawany z dekodera PVR Cyfry + Pisałem maila w tej sprawie do serwisu pioneera w Gdyni, niestety odpowiedzi nie ma ...

Pozdr
 

tom

New member
Dziękuję bardzo za odpowiedź, to są dla mnie cenne wskazówki. Mam jeszcze jedną prośbę, żybyś sprawdził jak jest sygnał audio podawany z n-boxa do amplitunera: czy po HDMI (w n-ce po HDMI podawany jest sygnał Dolby Digital) czy przewodem optycznym.

Pozdr.
 

tom

New member
Niestety sprawdziłem sam sygnał audio DD kanału HBO HD z n-boxa platformy n jest tak samo przesterowany jak z cyfry+. Czyli niezależnie od platformy... Czy amplituner Pioneera 919 jest tak czuły na poziom sygnału wejściowego, wcześniej mialem amplituner Onkyo 304 i nie było problemów z w/w kanalem, czy też problem leży po stronie nadawcy kanału HBO HD? Kto od strony technicznej zajmuje się tym kanałem (pobierany jest z transpondera cyfrowego polsatu) i do kogo można zgłosić problem...

Pozdr.
 

tom

New member
Wracam ponownie do tej sprawy, przesterowanego sygnału DD kanału HBO HD, czy naprawdę nikt z Państwa użytkowników amplitunera Pioneer 919 nie ma z tym problemu. Pisałem, dzwoniłem już chyba wszędzie, nikt nie może (nie chce) pomóc. Może tylko mój egzemplarz jest tak czuły na poziom sygnału wejściowego.
Proszę o pomoc w tej sprawie...
Pozdr.
 
Do góry