pioneer VSX 820 czy yamaha RX 467

killpit

New member
Do tych głośników raczej 820 jeżeli Yamaha to seria 6 lub 7.
Proponuję raczej odsłuchać i wg moich testów które robiłem wiele razy na tych głośnikach to najlepiej radziły sobie te modele:
H/K255
Onkyo 577,607
Pioneer 819
Yamaha 663,765
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla mnie za mało danych. To tak jakby spytać czy lepszy jest mniejszy samochód czy duży ?
 

marny_popis

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, piszę po raz pierwszy na forum i mam pytanie czy ktoś się orientuje gdzie poza ceneo itp można kupić ampli pioneer vsx 820 i kolumny jamo s 606 w dobrej cenie i z pełna gwarancją (oczywiście nowe) z góry dzięki za pomoc
 

Sasanki

New member
witam
podpinam się pod zapytanie z tym że głośniki albo właśnie Jamo 606 albo Mission M33i i tu pytanie?

Co z czym lepiej zagra?
Czy Pionek nie będzie za mocny dla Missionów?
Sam 919 fajny ale praktycznie nie osiągalny a że sprzęt musi być czarny to nie uśmiecha mi się dopłacać prawie 500zł za kolor
 

Sasanki

New member
aha przypomniało mi się:
dosyć ważna sprawa dla mnie
czy oba przepuszczają sygnał audio-video poprzez hdmi w trybie standby?
jakoś nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnej informacji na ten temat, jak to ma miejsce np u konkurenta danonka 1611

z góry dzięki
pzdr
 

Czarny1212

New member
aha przypomniało mi się:
dosyć ważna sprawa dla mnie
czy oba przepuszczają sygnał audio-video poprzez hdmi w trybie standby?
jakoś nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnej informacji na ten temat, jak to ma miejsce np u konkurenta danonka 1611

z góry dzięki
pzdr

No właśnie a jak to jest u Denona ?
 

vivo

New member
aha przypomniało mi się:
dosyć ważna sprawa dla mnie
czy oba przepuszczają sygnał audio-video poprzez hdmi w trybie standby?
jakoś nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnej informacji na ten temat, jak to ma miejsce np u konkurenta danonka 1611

z góry dzięki
pzdr

Mnie w 820 się nie udało czegoś takiego znaleźć :( Z dekodera audio mam optycznie podpięte do ampli a video hdmi do TV
 

gyny

New member
instrukcja do YamahyRX-V 467

witam ,szukam instrukcji do Yamahy RX-V 467 dostałem polską ale jest mocno okrojona .może prześle mi ktoś na pw .pozdrawiam (w szczególności jak programuje się ten pilot na inne odbiorniki)
 

Sasanki

New member
Mnie w 820 się nie udało czegoś takiego znaleźć :( Z dekodera audio mam optycznie podpięte do ampli a video hdmi do TV

no niestety, sprawę sam już namierzyłem i jako pocieszenie powiem Ci że ani 920 ani 1020 nie oferują takiego bajeru, dlatego wybór u mnie padł na 467...myślę że do 1100zł nic lepszego się nie kupi
 

Sasanki

New member
Zawsze do oglądania np dziennika można w telewizor wepchnąć jeden kabel więcej i ominąć ampka :lol:
Pozdrawiam

idąc tym tropem to jeszcze łatwiej będzie nie kupować amplitunera

mój Tv ma za mało wejść HDmI i korzystam z tych w ampli i nie koniecznie muszę oglądać dziennik żeby taka funkcja była mi potrzebna, np grając w nocy na ps3 nie mam potrzeby włączać amplitunera, dzwięk z TV mi wystarczy , a ponieważ te dwa amplitunery są praktycznie identyczne to przeważyła ta funkcja no i cena , w zasadzie gdybym się zdecydował na pioneera to bym bardziej żałował że nie dopłaciłem do Onkyo 608, a tak za 1070zł naprawdę polecam chyba że ktoś ma mocniejsze kolumny od M34i to wtedy Pioneek będzie chyba lepszym rozwiązaniem
 
Do góry