Pioneer VSX-817-K

krystian_bubu

New member
Witam,
mam zamiar zakupic Amplituner (Pioneer VSX-817-K) i dlatego postanowilem poradzic sie ekspertow :)
znajomy mi polecil to forum bo ponoc dzieki "wam" forumowiczom zakupil dobry sprzet za dobra cene :)
zastanawiam sie nad Pioneer'em VSX-817 - cena to 1079zl
nie moge sobie pozwolic na zakup drozszego niestety i mysle ze do tej ceny to dobry wybor.
ograniczeniami rowniez sa :
- musze kupic w sklepie gdzie udzielaja rat bez zaswiadczenia o dochodach (nie w kazdym sklepie jest to mozliwe)

Napiszczcie czy macie jakies inne propozycje do tej kwoty cenowej

zastanawiałem sie jeszcze nad :

1. Harman Kardon AVR 132
2. Yamaha RX-V461 Czarny
3. Denon AVR-1306
4. Onkyo HT-R508 Srebrny

Ten ostatni troszke drogi jak na moje mozliwosci ale bym przebolal :)
 
Ostatnia edycja:

aron_m

New member
Pioneer VSX-817

Jestem w tej samej sytuacji, co Ty krystian_bubu.
Również się zastanawiam nad zakupem tego amplitunera (PIONEER VSX-817-K lub S; jeszcze na kolor się nie zdecydowałem). Dużo informacji na temat tego sprzętu znajdziesz na stronie: pioneer pl
W dziale: WSPARCIE po lewej stronie pod zdjęciem znajdziesz link:Instrukcje obsługi On-line Kliknij go i w nowym oknie załaduje Ci się kwadratowa ramka z polem do wyszukiwania. Wpisz w to pole numer interesującego Cię modelu (czyli VSX-817) i po chwili otrzymasz w tabelce kilka rodzajów językowych instrukcji do tego modelu. Z instrukcji będziesz wiedział wszystko o tym amplitunerze: jakie ma parametry techniczne (a moim zdaniem są wystarczające - przynajmniej na moje potrzeby), jakie funkcje (ta funkcja MCACC jest świetna) no i jak szybko go uruchomić i użytkować w normalny sposób
:)
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Nie kupujcie Pioneera, bo moim zdaniem to padaka :/ (bass to jedno wielkie dudnienie...). Jak mozecie, to dolozcie i kupcie YAMAHE 661...
Pozdro
 

aron_m

New member
Użytkowniku Shagohad!
Jeżeli nie przeczytałeś wszystkich materiałów dotyczących tego amplitunera (instrukcja, opis na stronie producenta, itd) to nie wprowadzaj ludzi w błąd.
W amlitunerze Pioneer przy pierwszym uruchomieniu na ekranie telewizora pojawia się menu (jeżeli oczywiście podłączyłeś sprzęt do wyświetlacza, a to jest 1 warunek, by dobrze skonfigurować sprzęt). W menu postępujesz zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami i w jednym z kroków wybierasz, jakie kolumny posiadasz: czy małe (przepraszam za określenie) "pierdzące" czy solidne, dobrze grające, duże paczki. Jeżeli przeszkadza Ci bas to pewnie dlatego, że wybrałeś ustawienie na duże głośniki (a wtedy bas jest podawany na każdy kanał) i małe głośniczki nie wyrabiają (bo ich max moc to jakieś "wyśrubowane" 10-15 Wat), a basy w takim zestawie powinny być kierowane na subwoofer.

Amplituner Pioneer VSX-817 jest naprawdę dobrym wyborem jeżeli ktos chce zrobić prawdziwe, dobre kino w swoim domu.
 

balboa1

New member
Radzę posłuchać tych ampli przed zakupem - mnie np. najbardziej z tych wymienionych brzmieniowo podpasował ONKYO. Pionek natomiast najmniej...

Nie zauważyłem, że to stary kotlet....
 
Ostatnia edycja:
Do góry