pioneer vsx-529 instrukcja

collider

New member
Bez reklam
Z duzym prawdopodobienstwem powiem, ze takiej instrukcji brak. Potrzebujesz instrukcji czy masz konkretny problem? Pytaj?
 

tima42

New member
po prostu łatwiej by mi było nauczyć się obsługi sprzętu. Na allegro piszą, że do tego sprzetu jest dodawana polska instrukcja. No nic, przebrnę przez angielską;]
 

kinos

New member
witam
Ja własnie mam ten amplituner Pioneera VSX-529 i nie wiem wielu rzeczy jak to obsługiwać..... może ktoś jest tu co ma "rozpykany" ten sprzęt ?
pozdrawiam
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Jeżeli sprzęt z polskiej dystrybucji to instrukcjia naklejona na pudełku. Jeżeli inna to tylko angielska lub niemiecka. Napisz ew do pl dystrybutora, może się zlituje i udostępni.
 

kinos

New member
mam taki zestaw:
Pioneer amplituner VSX-529 -K odtwarzacz BDP-170-K i głośniki Taga HArmony....

Mam problem z połączeniem tego zestawu z moim TV firmy Panasonic (plazma) TX-P50VT20EA... ogólnie niby wszystko działa....ale mam podłączone wszystkie urządzenia kablami hdmi do TV...a powinno wszystko być podłączone do amplitunera (przez hdmi) a ten podłączony jednym kablem hdmi do TV... poza tym nie mam w TV ekranu (wyświetlenia) pochodzącego od amplitunera.... a przez to np nie mogę ustawić połączenia internetowego amplitunera...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
podlacz ampek (gniazdo monitor out) pod tv rowniez kompozytem (pojedynczy czincz), wowczas bedziesz mial menu ampka na tv
 
Ostatnia edycja:
Do góry