Pioneer VSX-520+Jamo s506

steefl

Member
Witam:) kolega zakupił wyżej wymieniony zestaw i mówi, że brakuje mu basu. Słyszał u mnie muzykę i ogladał filmy ONKYO TX-SR308+JPW Set 5.0 i mówił, że u mnie wszystko elegancko gra. Czy, to może być kwestia ustawień amplitunera czy ten pioneer już tak ma, że bez suba się nie obejdzie?
 

Krzych_c

New member
Tak niestety z tym Pioneerem będzie. Sub niezbędny. Jamo też nie jest bez winy, ale można próbować z różnymi ustawieniami. Dużo zależy od pomieszczenia. Pioneer zaczyna grać od modelu 2020, i LX, często będąc poza konkurencją;)
 

steefl

Member
Wcześniej posiadał taki zestawik Kino domowe PHILIPS MX5700D - Częstochowa - RTV - AGD - Elektronika - centrum - wzmacniacz z cd a jeszcze przed tym dwie kolumienki od alpierda (alphard) i jakiś starusieńki wzmak nie pamiętam nazwy. I był raczej zadowolony. Więc, żeby jego obecny zestaw, aż tak rozczarowywał? Może oczekiwał czegoś chociaż na "poziomie" mojego zestawu. W niedziele będzie miał wolne, to pewnie wejdę do niego i się razem pobawimy w ustawieniach.
 

steefl

Member
I jednak wszystko jest w porządku. Kolega dzwonił i wyłączył w ustawieniach subwoofer jak mu poradziłem i teraz gra jak oczekiwał. Mówi, że w porównaniu do poprzednich sprzętów jakie miał jest duża różnica, a z głośników jest maksymalnie zadowolony, więc problemu już nie ma;)
 

steefl

Member
Też mu tak powiedziałem z tego co na forum wyczytałem, ale i tak idę w niedzielę do niego pomóc mu w ustawieniach, bo jednak trochę więcej czaję w tych sprawach;)
 
Do góry