Pioneer VSX-418 używany czy warto?

alex2006

New member
Mam możliwość zakupu używanego amplitunera Pioneer VSX-418 za cenę około 500 zł(jeszcze z roczną gwarancją).Mam juz DVD Pioneer DV 410 więc byłby to komplet.Ale za 799 zł jest nowy Pioneer VSX-420 tylko kolor mi trochę nie pasi bo DVD mam czarne matowe,a teraz nowe ampli są czarne
błyszczące.Doradźcie czy warto bawić się w używany sprzęt czy poprostu dołożyć i brać nowy.Myślę tez nad Pioneer VSX-520 ale to już wydatek prawie 1000 zł no ale już klasa sprzętu dużo wyższa-tak mi się wydaje.Na razie kolumny jakie posiadam to Technicsy SB-CD 320(w stanie idealnym),ale w przyszłości myślę nad Jamo 606.Proszę o poradę,w grę wchodzi tylko i wylącznie ampli Pioneer(Denon,Yamaha odpada).
 

collider

New member
Bez reklam
Jak możesz bierz nowy :). Między 420 a 520 różnice są kosmetyczne pomijając obsługę 3D w wyższym modelu i nieco większą konsumpcję prądu. Tak że wybór należy do Ciebie.
 

pkomp

New member
nie warto - jedno wejście optyczne dwa coaxialne i brak hdmi - jednym słowem bida
brak dekoderów HD

z kolei 420 to też żal i nędza - też bez dekoderów HD ale z tego co patrzę to wogóle nie dekoduje dźwięku z hdmi - pioneer pisze że ma tylko switch hdmi

nie warto wydawać kasy
za 500 kupisz ze starszych coś lepszego niż ten 418 a z nowych już lepiej yamahe czy onkyo 308 z pełnym dekodowanie z hdmi
 
Do góry