Pioneer vsx-1021 brak pilota

czaro3000

New member
Witam,jestem posiadaczem amplitunera pioneer vsx-1021 ale nie uczciwy sprzedający przysłał mi pilot od blu-raya tej samej firmy(nawet nóżki odkręcił).Ori pilot ma oznaczenie AXD7615.
Pytanie mam takie-jaki pilot dobrać aby korzystać z funkcji bo z panelu amplitunera dostęp prawie zerowy.Tak wiem że oryginał byłby najlepszy ale nie jest osiągalny.
 
Ostatnia edycja:

czaro3000

New member
Ze dwa tygodnie temu,używka przez internet.
Jedyne co mi pozostaję to szukać drugiego pilota a ten co mam sprzedać.
Bo co można zrobić jak sprzedający ma mnie gdzieś?
 

collider

New member
Bez reklam
Oj wydaje mi się, że można coś zrobić. No chyba, że zgodziłeś się na taki stan. Czy w opisie sprzedający zawarł informacje o pilocie i nóżkach?
 

czaro3000

New member
Nigdy bym nie pomyślał że ktoś może odkręcić nóżki,dobrze że gałek nie wymontował.
W zestawie pilot i av,
Wysłał przypadkowo inny pilot który miał od bluraya a ten od av poszedł pewnie gdzie indziej.
Dzwoniłem parę razy i twierdzi że odeśle i do tej pory nic,potem jego narzeczona twierdzi że mi go nie wyślą bo się boją że nie odeślę tego od bd.
Kupowałem na olx i dóópa z roszczeń.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie prawda. Dostałeś towar niezgodny z tym co zakupiłeś. Kontaktowałeś się telefonicznie czy mailowo? Jak mailowo to zapisz sobie wszystkie te maile. Ja akurat w sprawach prawnych jakimś orłem nie jestem, ale z pewnością ktoś tu na forum jest w stanie ci doradzić co dalej zrobić w tym przypadku.
edit. nie doczytałem, dzwoniłeś.
Jak coś poszukaj na ebay. Tam jest mnóstwo różnych pilotów. Skontaktowałbym się też z serwisem Pioneera lub dystrybutorem, a nuż może coś mają. Spytałbym też ewentualnie jakie piloty są w pełni kompatybilne z tym modelem.
 
Ostatnia edycja:

czaro3000

New member
Dokładnie masz rację ale nie mam z tym "Panem" żadnej umowy kupno-sprzedaż.
O dziwo ma konto na allegro i dużo pozytywów ale widocznie robi inaczej poza serwisem.
Podejrzewam że na nie zgodność z umową sprawa wiązała by się z odesłaniem sprzętu a tego nie zrobię bo ani sprzętu ani pieniędzy skoro pilota nie chciał wysłać.
Ale i tak dziękuję za zainteresowanie.
Jak by co to mam pilot RC-2930
 
Ostatnia edycja:

czaro3000

New member
Wysłałem zapytanie do trv.com.pl i czekam na odp.
Nie mam dowodu zakupu,tak na słowo.było to oferta z allegro ale zakup poza.
Tak wiem,mój błąd.
Nóżki jakoś może dobiorę.
Koszt pilota 190zł plus koszta wysyłki.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Może ktoś z forum CI pomoże? Napisz z jakiego miasta jest koleś, jak się ktos podejmie to wyślesz mu pilota od BD on odwiedzi pana i wymieni jeden do jeden.
 
Do góry