Pioneer vs. Panasonic: trudny wybór

skipper

New member
Tak otrzymałem polską gwarancję DSV. Dodatkowo sprawdziłem telefonicznie nr seryjny w DSV i bardzo miła pani oddzwoniła z info, że TV jak najbardziej pochodzi od nich i wszystko git. Sprawdziłem też licznik godzin w tv (trochę to trwało i przyprawiło mnie o lekki stres bo nie chciał się włączyć tryb serwisowy - celowałem pilotem w niebieską diodę a czujnik jest 120 cm obok:) ) miał 0h1min i 4 włączenia - moje. Cena o oczywiście za sam ekran.
 

d.karolik

New member
Witam
Chciałem potwierdzić to co pisze skipper. Był moment , że firma AVPARTNERS ( Warszawa ) oferowała 508XD ( nie 5080 ) za 8100 zł . Sam się zdziwiłem , ale taka cena była na Ceneo i na stronie sklepu ( z gwarancją DSV ) . Ogólnie mają bardzo dobre ceny Pionka i wszystko z polską gwarancją ( na stronie Pioneera widnieją jako dystrybutorzy ).

P.S Pioneer 5080xd u nich za 7680 zł z gwarancją DSV , a 508xd już niestety za 9900 zł.
 
Ostatnia edycja:

skipper

New member
Dokładnie! Taka cena w AVpartner była chyba od wtoreku do środy. Ja zamówiłem tv przez tel. w środę, przy czym pracownik mnie uprzedził że od czwartku jest powrót do ceny 9900 (wystąpił podobno jakiś błąd w cenniku przesłanym przez DSV). TV odbierałem osobiście w czwartek, wtedy cena na stronie była już 9900, więc jechałem tam z pewnym niedowierzaniem że kupię go w cenie 8100, nie miałem żadnego potwierdzenia, tylko rozmowa telefoniczna. Jednak się udało, dotrzymali słowa i za tyle sprzedali. Polecam ten sklep. I telewizor oczywiście. TV na 100% 508XD chyba że jeszcze inne mają USB, PIP PAP itp:D
 
Ostatnia edycja:

Sansei6

Member
Bez reklam
Kurcze a ja wczoraj objechałem moje miasteczko w poszukiwaniu opcji na tv i jedno mnie ucieszyło bo Panasonicki nie ma sprawy wszędzie jak nie są to zaraz będą, bardziej martwiłem się o Pioneery na ale dowiedziałęm się, że raczej wszyscy by sprowadzili jak trzeba, ale w jednym sklepie (i to dość poważnym w moim mieście) poinformowali mnie, że właśnie dostali nowe cenniki i takie tam i na nich już nie mają Pioneera PDP 428XD i to mnie zszokowało, bo mają tylko PDP 4280XD (w jednym sklepie był nawet na wystawie) ale czy to koniec tego modelu? Czy ktoś coś wie na ten temat, czy poprostu mieli złe dane? Ogólnie to mam wrażenie, że ten PDP 4280XD jest jakoś strasznie promowany :hmm:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rozumiem więc, że udało Ci się oddać telewizor w pierwszym sklepie. Czy wyrok już zapadł.

Piszesz o zmianie polityki cenowej, ale jaka to zmiana?

ArtS :)
 
Do góry