Pioneer SC-LX72/82 Aktualizacja firmware

grzeorz914

New member
Witam
ponizej plik aktualizacyjny oprogramowania dla Pioneera SC-LX72/82 wersja 1.49. Aby sprawdzic wersje oprogramowania w swoim ampli nalezy go wylaczyc przyciskiem na panelu przednim a potem trzymajac wcisniety przycisk strzalki w gore na panelu przednim wlaczyc apli. Na wyswietlaczu pojawi sie numer wersji. Instrukcja aktualizacji w pliku.

Update 1.49
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
gościu po pierwsze AUTORIZATION REQUIRED po drugie jesli jest oficjalnie dostepny TO JES)T NA STRONIE PIONIERA a po trzecie jak juz coś takiego dajesz to chociaz opisz go jak należy(zmiany)
 

grzeorz914

New member
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
spoko działa ale nie klikamy tylko prawym i save as - dziwnie zrobione ale ludzie lubia mieszać :)

ps. na stronie jest - wersja 2.2 ?????
 

Flapu

New member
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale z tego co mi się udało ustalić to ten firmware 1.49 (nie mylić z aktualizacją softu MCACC dostępnego oficjalnie na stronie Pioneera - wer. 2.2), to jest "fix" usuwający problem polegający na tym że amplituner czasem nie włacza się z pilota. Trzeba podejść i włączyć go ręcznie. Potem już się włącza z pilota przez jakiś czas aż do następnego razu...

Ja mam właśnie taki problem z włączaniem z pilota w moim nowym SC-LX72 i jak wczoraj szukałem rozwiązania na zagranicznych forach (skądinąd bardzo powszechny problem na całym świecie) to ktoś napisał że dostał od Pioneera oficjalnie firmware usuwający problem niewłączania z pilota i udostępnił go do ściągnięcia. Zaciągnąłem pliczek i porównałem go z plikiem proponowanym przez grzeorz914 i wychodzi na to że to te same pliki.
Ja obecnie jestem przed podjęciem decyzji czy instalować czy nie, bo strasznie mnie wkurza ta przypadłość. Niektórzy sugerowali żeby włączyć "Kuro Link" i to ponoć rozwiązuje problem ale ja za bardzo nie chcę korzystać z tej funkcji więc zastanawiam się nad instalacją tego firmwaru.

Może ktoś ma podobne doświadczenia, przemyślenia w temacie braku reakcji na pilota i firmweu 1.49 ?

Pozdrawiam
 
Do góry