Pioneer przejęcie dystrybucji ? możliwe problemy gwarancyjne ?? ktoś słyszał o tym ?

Hoody1333

New member
Witam
Chcę kupić duża plasmę i jako że szukam w dobrej cenie trafiłem do firmy oscar zajmującej się zaopatrywaniem sklepów, zaniepokoił mnie ich mail odnośnie pioneera poniżej cytat:
"
Odnośnie Pańskiego pytania - nie oferujemy już modeli firmy Pioneer jako przejmowanej przez dystrybucję Sharp i zagrożonej utratą rzetelnego serwisu w Polsce ; nie oferujemy również modeli Panasonic serii 7 jako tzw. linii schodzącej"
"

odnośnie kwestii Pioneer odsyłam po więcej szczegółów do właściwego działu tego producenta. Modele serii Panasonic PX są już w naszych cennikach ale nie możemy ich jeszcze oferować z uwagi na brak stosownej certyfikacji gwarancyjnej tej serii na Polskę."

Coś ktoś wie więcej ?

co do panasonica
[FONT=&quot]TH-65PY700 to jest ostani model a oni mi piszą że to schodzący i będzie px ? ktoś coś też może wie ?



[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Seria PX, to odpowiednik naszej PV. Więc nie o tę serię chodzi. Możliwe, że model 65" z serii 800 pojawi się niedługo.

O tym Pioneerze to ciakawa rzecz. Nie wiem, na ile rzetelna. Ale faktem jest, że Pioneer będzie współpracował z Sharpem przy produkcji telewizorów. Więc może coś w tym jest?

ArtS :)
 

Hoody1333

New member
re

To ja jeszcze coś znalazłem - to ciekawe skąd będą mieli matryce i czy bedą porównywalne ?
Pioneer przestanie produkować plazmy
Autor: Daniel Cieślak
10 marca 2008 12:16
Przedstawiciele koncernu Pioneer poinformowali, że zakończy on wkrótce produkcję wyświetlaczy plazmowych. Nie znaczy to jednak, że "plazmy" znikną z katalogu firmy - Pioneer wciąż będzie sprzedawał telewizory plazmowe z serii Kuro, z tym, że zamierza w nich montować wyświetlacze dostarczone przez innych producentów.
Decyzja o zaprzestaniu własnej produkcji ekranów plazmowych podyktowana jest względami finansowymi - Pioneerowi nie opłaca się utrzymywanie własnych fabryk takich urządzeń. Koncern wytwarzał "plazmy" już od kilku lat, jednak dział odpowiedzialny za ich produkcję od czterech lat przynosił straty.
Przedstawiciele firmy mówią, że od teraz w telewizorach plazmowych z serii Kuro montowane będą wyświetlacze innych producentów. Zdaniem Pioneera, nie wpłynie to w żaden sposób na ich jakość - koncern tłumaczy, że świetne panele są obecnie tylko jedną z kilku kluczowych zalet urządzeń.
Pionner będzie kupował wyświetlacze plazmowe najprawdopodobniej od koncernu Panasonic. Dwie fabryki, w których do tej pory produkowane były "plazmy", zostaną przeprofilowane - od tej pory ich głównym zadaniem będzie montowanie telewizorów z gotowych komponentów.

05.10.2007
20 września 2007 firmy Sharp i Pioneer zawarły porozumienie biznesowo-kapitałowe. Podpisane zostało ono przez Prezydenta firmy Sharp, Mikio Katayama, oraz Prezydenta firmy Pioneer, Tamihiko Sudo, w czasie wspólnej konferencji w Tokio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to mocno nieaktualne informacje.
Pioneer ma się dobrze. Pioneer Polska zdobył pierwsze miejsce na świecie w dynamice sprzedaży plazm . Serwis jest bez zmian.
 
Do góry