PIoneer - przecieki.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolejna pewna informacja:
Pioneer produkuje jeszcze następcę obecnych plazm tzn. 9 -tą generację plazm które zostaną wprowadzone jesienią i to przez półtora roku będą produkowane na własnych matrycach w wielkości 44", 50, 60 cali.
Modele pojawia się chyba przed targami w Berlinie.
Modele będą w dwóch postaciach z tunerem wbudowanym oraz jak dwa lata temu z tunerem oddzielnym / łatwiejszym do montażu ściennego/.
Zapadła też dziś decyzja o matrycach do modeli 42" - dostawcą będzie Panasonic z rewelacyjną jakością :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23023
Na jesieni wjadą też dwa pierwsze na rynku w historii - modele Pioneera LCD - 32" i 37 "
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak donosi Pioneer - niestety mimo zapowiedzi modele 44" nie zostaną wprowadzone do produkcji. Co gorsza Pioneer twierdzi też że kończy już produkcję modelu 42" i ilosci modelu na rynku to te tylko które są jeszcze w magazynach Pioneera.
Pioneer twierdzi również że nie wprowadzi od września zapowiadanych modeli 42" na matrycach Panasonica w tym roku ale dopiero w przyszłym. Może więc powstać duża dzira w dostawach , a później w jakości plazm Pioneera /uwaga autora/ .
Nie wiemy też czy kolejna generacja plazm Pioneera będzie gonić ceny Panasonica w wielkości 42".
Pioneer wcześniej zamierza wprowadzić LCD 32, 37 oraz Full HD 46".
Mamy jednak olbrzymie wątpliwości czy Pioneer nie mający doświadczenia z tv lcd - nie rozmieni swojej najwyższej jakości - goniąc za kasą - na drobne :(.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Co do lcd pioneera to mam mieszane uczucia, wydaje mi się, że pioneer zaczyna myślec jak tu utłuc dużo kasy niż dalej robic mega plazmy. Wiadomo, że każdy chce zarabiac jak najwiecej, tylko szkoda, że z powodu takich decyzji tracimy my klienci bo jakośc produktów jak się domyślam troszke się pogorszy?
 

asoz

New member
Liptonosz wydaje mi się że nie masz racji. Pioneer wprowadza LCD bo ostatnio notował straty i w ten sposób ratują firmę. Uważam że w tej chwili Pioneer podzieli się na 2 części. Takiego starego dobrego Pioneer'a który przede wszystkim ceni jakość i Pioneer'a który stanie się produktem dla mas.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
asoz - to co piszesz ma sens i prawdopodbnie możemy mie obydwoje racje, dla mnie ważne jest żeby nadal istniał jakiś departament Pioneer który będzie dalej robił dobre produkty wyższej półki bo z tymi produktami co do tej pory miałem stycznośc byłem/jestem bardzo zadowolony.

moze uda im się osiągnąc na lcd taki obraz jak na kuro?:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LCD Pioneer 32 i 37 dostępne mają być w sierpniu 2008.
Model 46 Full Hd dostępny ma być w październiku na matrycach Sharpa z ceną na dziś 2900 Euro.
Pioneer też wycofuje się z corocznej prezentacji na targach IFA w Berlinie.
Będzie tam wystawiał się co dwa lata , podobnie jak deklarują to Panasonic i Sony. Na targach Ifa w to miejsce ma przybyć za to wystawców AGD.
 
Do góry