Pioneer pokazal nowy zintegrowany system NC-50DAB.

collider

New member
Bez reklam
NC-50DAB Odtwarzacz sieciowy z możliwością odtwarzania CD i tunerem DAB od Pioneer - Hi-Fi - Audiostereo.pl

Zapowiada sie bardzo fajnie.

Pioneer_NC50_DAB_High_End_2016.jpg
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Tyle, ile ja na SR7010 :D
żartuję oczywiście...

Dobrze, że objęli aktualizacja także ubiegłoroczne modele
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie,
Buba powiedział, że zmieni jak Onkyo wypuści cos, co przynajmniej w części będzie dorównywać klasie Marantza...obawiam się niestety, że się nie doczeka ;)
a serio, to temat otwarty, ani ja nie mam ciśnienia, ani Buba, status można określić- w trakcie ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie. Jakos nie moge zdecydowac sie na nastepce. Jedyna mozliwa na horyzoncie, na chwile obecna wymiana to 7702 mk2. Tak wiec kompletnie bez sensu. Chlostam sie , samookaleczam i ucze cierpliwosci.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W takim razie chowam szampana, a tak się zastanawiałem czy się nie wtrącić pomiędzy wódkę a zakąskę z propozycją, ale w sumie to i ja nie mam ciśnienia.
Chyba poczekam już na "11" ;)
No, ale dogadujcie się, powodzenia ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Wracajac do Pionka to model ten pojawil sie juz na oficjalnej stronie Pioneera w Australii. W Europie natomiast to nadal model testowy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wracajac do Pionka to model ten pojawil sie juz na oficjalnej stronie Pioneera w Australii. W Europie natomiast to nadal model testowy.
A tu proszę ;) Pioneer NC-50DAB (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
http://allegro.pl/amplituner-pioneer-nc-50dab-super-cena-raty-dig5-i6526378070.html
Ciekawe czy to jakiś falstart czy faktycznie już jest/ będzie lada chwila w dystrybucji :)

@Armani, dostałeś ostatnio maila z Horna z promocją na X4200... czekamy z podobną na SR7010 ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ceny oficjalne są mocno przesadzone, bardziej chodzi o samą akcję, tego typu obniżki pojawiają się zazwyczaj, gdy nowy model jest już w sprzedaży.
Jest więc szansa, że w końcówce ceny D/M będą jeszcze niższe, jak będzie ok. 1000 eur to biorę :)
 

collider

New member
Bez reklam
A tu proszę ;) Pioneer NC-50DAB (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
AMPLITUNER PIONEER NC-50DAB SUPER CENA RATY dig5% (6526378070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ciekawe czy to jakiś falstart czy faktycznie już jest/ będzie lada chwila w dystrybucji :)

@Armani, dostałeś ostatnio maila z Horna z promocją na X4200... czekamy z podobną na SR7010 ;)

Nie wiem jak to mozliwe, ale dopiero co urzadzenie ukazalo sie jako model jeszcze nie ukonczony.
 
Do góry