pioneer plasma repair lub inny

tomek1234

New member
Witam serdecznie,

potrzebuję działający link do Pioneer Plasma Repair lub podobnego - chciałbym zlikwidować powidoki.
Bardzo będę wdzięczny jeśli ktoś mi udostępni
Pozdrawiam
Tomek
 

tomek1234

New member
0 słownie zero lat
Prosiłbym jednak o powstrzymanie się od tego typu pytań- prośbę mam konkretną i będę wdzięczny jeśli ktoś mi udostępni Pioneer Plasma Repair
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie bardzo rozumiem, pytanie jest poważne.
Przecież plazmy Pioneera nie są sprzedawane na rynku ponad 5 lat.
Więc pytanie chyba logiczne.
Jak odpowiesz na pytania , jakie są to powidoki , kiedy powstały , czy ile mają lat będzie wiadomo co zastosować.
 

tomek1234

New member
Nie bardzo rozumiem, pytanie jest poważne.
Przecież plazmy Pioneera nie są sprzedawane na rynku ponad 5 lat.
Więc pytanie chyba logiczne.
Jak odpowiesz na pytania , jakie są to powidoki , kiedy powstały , czy ile mają lat będzie wiadomo co zastosować.
jesteśmy w dziale Panasonic i plazmę mam Panasonica- myślę, że mogę do niej użyć tego samego co do pioneera.
Powidoki powstały niedawno- wczoraj je zauważyłem.
Plazma ma kilka miesięcy jet to Panasonic TX 50 GT 50 P (chyba tak się nazywa ten model)
Po kilkugodzinnym przesuwanym białym pasie w z zasadzie już ich nie ma- ledwo je widać, prawie zupełnie znikły ale chcę być "wyposażony" na przyszłość (było to logo Canal + Film HD i znak 12 wiekowy)
Bardzo dzięki za link
 
Ostatnia edycja:

Lesiu83

New member
To ja ci napisze , wrzuć na luz i oglądaj tv normalnie , a powidoki same znikną. Nic ci nie dadzą te wszystkie plansze. Zastosujesz je wlaczysz jakiś program i powidok zrobi sie znowu. To jak na chustawce pojawiają sie i znikają.
 

MicPrime

New member
jesteśmy w dziale Panasonic i plazmę mam Panasonica- myślę, że mogę do niej użyć tego samego co do pioneera.
Powidoki powstały niedawno- wczoraj je zauważyłem.
Plazma ma kilka miesięcy jet to Panasonic TX 50 GT 50 P (chyba tak się nazywa ten model)
Po kilkugodzinnym przesuwanym białym pasie w z zasadzie już ich nie ma- ledwo je widać, prawie zupełnie znikły ale chcę być "wyposażony" na przyszłość (było to logo Canal + Film HD i znak 12 wiekowy)
Bardzo dzięki za link
Przecież ten pas w menu tv działa tak samo co pioneer plasma repair, więc po co ci to?
 
Do góry